جهش به محتوا
ورود کاربران
سرور مجازی و اختصاصی

مقاله از رفع خطای Content Block در Internet Explorer

هر زمان نیاز به کمک داشتید، در کنار شما هستیم . با ما تماس بگیرید ( 031-3626 0000 ) یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

رفع خطای Content Block در Internet Explorer

در صورتیکه شما از سرور مجازی با سیستم عامل ویندوز سرور استفاده می‌کنید، حتما با خطای Content Block  هنگام باز کردن مرورگر Internet Explorer مواجه شده‌اید، این خطا هنگام استفاده از مرورگر Internet Explorer در هنگام باز کردن هر سایت جدید و یا هر لینکی در سایت‌های باز شده، ظاهر می‌گردد. برای رفع خطای Content Block در Internet Explorer با ما همراه باشید.

Internet Explorer که مخفف آن IE است و ما فارسی زبانان آن را اینترنت اکسپلورر می‌خوانیم، مرورگر پیش‌فرض انواع نسخه‌های ویندوز است. در این مقاله راهکار موقت و دائمی رفع خطای Content Block در IE را به شما توضیح خواهیم داد.

جهت رفع موقت این پنجره‌ی اخطار، گزینه‌ی Continue tp prompt when website content in blocked را انتخاب و سپس روی ADD کلیک کنید.

Content Block

 

پنجره‌ای باز می‌شود که URL سایت مورد نظر در فیلد Add this website to the zone قرار دارد، روی دکمه‌ی Add کلیک و سپس روی دکمه‌ی Forward کلیک نمایید.

 

add Content Block

 

جهت رفع دائم این خطا از تنظیمات Server Manager اقدام نمایید.

ابتدا منوی Start را باز نموده و روی گزینه‌ی Server Manager کلیک نمایید.

 در Server Manager در سمت چپ پنجره، روی گزینه‌ی Local Server کلیک و سپس روی گزینه‌ی IE Enhanced Security Configuration کلیک نمایید.

 

 

در پنجره‌ی IE Enhanced Security Configuration که مطابق با تصویر زیر باز شد، دو بخش Administrators و users را روی Off قرار دهید و سپس روی دکمه‌ی Ok کلیک کنید.

 

حال می‌توانید مرورگر Internet Explorer را باز نمائید، هر سایتی را باز کنید و یا هر لینکی را کلیک نمائید، بدون خطا، آن لینک، مطابق با تصویر زیر باز می‌شود

 

 

 

این مقاله برای شما مفید بود؟
بلهخیر