جهش به محتوا
ورود کاربران

انتقال دامنه

انتقال دامنه

دامنه شما شایسته مکان امن جهت نگهداریست

دامنه خود را منتقل کنید و آن را یک سال رایگان تمدید کنید

جهت انتقال دامنه کد انتقال را در اختیار دارید ؟

  به دنبال چند دلیل خوب برای انتقال دامنه خود هستید؟

  طی ۱۵ سال ارائه خدمات میزبانی وب و دامنه، هم‌اکنون با بهترین شرکت‌های بین‌المللی ثبت دامنه همکاری می‌کنیم، امنیت محل نگهداری دامنه و کیفیت امکانات کنترل پنل دامنه و البته حمایت‌های کامل ما در زمان نیاز به پیگیری مشکلات، این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد تا دامنه خود را در محلی امن و در شرکتی مطمئن نگهداری نمایید. ما تاحدامکان منتقل کردن دامنه را برای شما آسان کرده‌ایم و در تمام مراحل انتقال، پیگیری را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد.

  • کاملاً اتوماتیک

   فرایند انتقال دامنه کاملاً اتوماتیک است، به‌محض ثبت و تایید سفارش آغاز و در هر مرحله اطلاع‌رسانی از شرایط انتقال برای شما ارسال خواهد شد.
  • نگهداری همه دامنه‌ها در یک مکان

   نگهداری و مدیریت همه دامنه‌ها در یک مکان، زندگی شما را ساده‌تر خواهد کرد و دیگر نیاز نیست برای دامنه‌های خود با شرکت‌های مختلف ثبت دامنه در ارتباط باشید.
  • قیمت‌های بی‌نظیر

   مارال هاست بهترین قیمت ثبت و انتقال دامنه را برای تمام پسوندهای ثبت دامنه ارائه می‌نماید، تمام تلاش ما این است با ارائه قیمت‌های رقابتی میزبان تعداد بیشتری از دامنه‌ها باشیم.
  • مدیریت سریع و آسان

   پنل مدیریت دامنه مارال هاست دارای کامل‌ترین امکانات مدیریت است و البته باتوجه‌به اهمیت راحتی مدیریت دامنه تاحدامکان فرایندهای مدیریت دامنه جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما ساده شده است.
  • کامل‌ترین پوشش انواع دامنه

   در حال حاضر ۱۲۰۰ پسوند دامنه در مارال هاست ثبت و منتقل می‌شود، بدون نگرانی از محدودیت‌ها، ما طیف وسیعی از خدمات دامنه را به شما ارائه خواهیم کرد.
  • اطلاع‌رسانی دقیق

   هر تغییری روی دامنه شما رخ دهد و یا نیاز به تمدید دوره و یا تغییراتی در تنظیمات باشد در بهترین و سریع‌ترین حالت به شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

  روش انتقال دامنه

  قدم اول برای یادگیری

  قدم اول

  در شرکت فعلی ثبت دامنه، قفل دامنه را غیرفعال کنید.
  قدم دوم برای یادگیری

  قدم دوم

  دامنه خود را از فرم بالای همین صفحه جست‌و‌جو کنید.
  قدم سوم برای یادگیری

  قدم سوم

  انتقال دامنه را انتخاب، کد انتقال را در فرم وارد و سفارش را نهایی کنید.
  قدم چهارم برای یادگیری

  قدم چهارم

  دامنه شما بین ۵ تا ۷ روز پس از سفارش، منتقل و اطلاع‌رسانی به شما انجام خواهد شد.

  خانه امن رویای آنلاین شما

  دامنه خود را منتقل کنید.

  به‌سادگی دامنه خود را منتقل کنید و آن را به‌صورت کاملا رایگان یک سال تمدید نمایید، در تمام مراحل انتقال دامنه پشتیبانی اختصاصی شما در حال پیگیری خواهد بود.

  از هاست رایگان لذت ببرید.

  بدون نیاز به پرداخت هزینه می‌توانید سرویس هاست رایگان مارال هاست را ثبت سفارش نمایید و وب‌سایت خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه راه‌اندازی کنید، پس از اطمینان کامل از زیرساخت، سرویس خود را ارتقا دهید.

  در مراحل انتقال دامنه نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید ۳۶۲۶۰۰۰۰-۰۳۱

  سوال‌های رایج

  تغییر روند ثبت دامنه های IR ار ابتدای سال 1402
  This is default text for notification bar