جهش به محتوا
ورود کاربران

انتقال دامنه

انتقال دامنه

دامنه شما شایسته مکان امن جهت نگهداریست

دامنه خود را منتقل کنید و آن را یک سال رایگان تمدید کنید

جهت انتقال دامنه کد انتقال را در اختیار دارید ؟

  به دنبال چند دلیل خوب برای انتقال دامنه خود هستید ؟

  طی 15 سال ارائه خدمات میزبانی وب و دامنه ، هم اکنون با بهترین شرکت های بین المللی ثبت دامنه همکاری می کنیم ، امنیت محل نگهداری دامنه و کیفیت امکانات کنترل پنل دامنه و البته حمایت های کامل ما در زمان نیاز به پی گیری مشکلات، این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد تا دامنه خود را در محلی امن و در شرکتی مطمئن نگهداری نمایید . ما تا حد امکان منتقل کردن دامنه را برای شما آسان کرده ایم و در تمام مراحل انتقال پیگیری مراحل را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد.

  • کاملاً اتوماتیک

   فرایند انتقال دامنه کاملاً اتوماتیک است ، به محض ثبت و تایید سفارش آغاز و در هر مرحله اطلاع رسانی از شرایط انتقال برای شما ارسال خواهد شد .
  • نگهداری همه دامنه ها در یک مکان

   نگهداری و مدیریت همه دامنه ها در یک مکان زندگی شما را ساده تر خواهد کرد و دیگر نیاز نیست برای دامنه های خود با شرکت های مختلف ثبت دامنه در ارتباط باشید .
  • قیمت های بی نظیر

   مارال هاست بهترین قیمت ثبت و انتقال دامنه را برای تمام پسوند های ثبت دامنه ارائه می نماید ، تمام تلاش ما این است با ارائه قیمت های رقابتی میزبان تعداد بیشتری از دامنه ها باشیم .
  • مدیریت سریع و آسان

   پنل مدیریت دامنه مارال هاست دارای کامل ترین امکانات مدیریت است و البته با توجه به اهمیت راحتی مدیریت دامنه تا حد امکان فرایند های مدیریت دامنه جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما ساده شده است .
  • کامل ترین پوشش انواع دامنه

   در حال حاضر 1200 پسوند دامنه در مارال هاست ثبت و منتقل می شود ، بدون نگرانی از محدودیت ها ، ما طیف وسیعی از خدمات دامنه را به شما ارائه خواهیم کرد .
  • اطلاع رسانی دقیق

   هر تغییری روی دامنه شما رخ دهد و یا نیاز به تمدید دوره و یا تغییراتی در تنظیمات باشد در بهترین و سریعترین حالت به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  روش انتقال دامنه

  قدم اول برای یادگیری

  قدم اول

  در شرکت فعلی ثبت دامنه ، قفل دامنه را غیر فعال کنید
  قدم دوم برای یادگیری

  قدم دوم

  دامنه خود را از فرم بالای همین صفحه جست و جو کنید .
  قدم سوم برای یادگیری

  قدم سوم

  انتقال دامنه را انتخاب، کد انتقال را در فرم وارد و سفارش را نهایی کنید.
  قدم چهارم برای یادگیری

  قدم چهارم

  دامنه شما بین 5 تا 7 روز پس از سفارش منتقل و اطلاع رسانی به شما انجام خواهد شد .

  خانه امن رویای آنلاین شما

  دامنه خود را منتقل کنید.

  به راحتی و سادگی دامنه خود را منتقل کنید و آن را به صورت کاملا رایگان یک سال تمدید نمایید ، در تمام مراحل انتقال دامنه پشتیبانی اختصاصی شما در حال پی گیری خواهد بود .

  از هاست رایگان لذت ببرید.

  بدون نیاز به پرداخت هزینه می توانید سرویس هاست رایگان مارال هاست را ثبت سفارش نمایید و وب سایت خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه راه اندازی کنید ، پس از اطمینان کامل از زیرساخت سرویس خود را ارتقا دهید .

  در مراحل انتقال دامنه نیاز به راهنمایی دارید ؟ با ما تماس بگیرید 36260000-031

  سوالات رایج و متداول