جهش به محتوا
ورود کاربران

داستان مارال هاست

داستان مارال هاست

شروع فعالیت

فعالیت ما در حوزه تجارت الکترونیک سال ۱۳۸۵ با راه‌اندازی وب‌سایت میزبانی وب با نام «حاصا سرور» آغاز شد، در ادامه با انجام تغییر و تحولات انجام شده و ثبت تجاری شرکت داده گستر پارمیس، میزبانی وب ما به نام «مارال هاست» تغییر داده شد. از ابتدای فعالیت خود در مارال هاست تلاش نموده‌ایم در این صنعت پیش‌گام باشیم و مدل‌های ارائه خدمات میزبانی را از سایت‌های بین‌المللی بیاموزیم و استانداردترین سرویس را به مشتریان خود ارائه نماییم.
تمام امور در واحدهای مختلف مارال هاست استانداردسازی می‌شود تا بتوانیم ارائه خدمات کاملاً بهینه‌ای به مشتریان خود ارائه نماییم.


چرا نام «مارال» را برای خود برگزیدیم؟

ما نام خود را از نام گوزن زرد ایرانی با نام «مارال و یا مرال» برگزیدیم تا در ماهیت وجودی خود چندین نکته را یادآوری نماییم:
اول اینکه ما یک برند ایرانی هستیم، دوم علاقه خود را به حفظ این‌گونه نادر و حفظ سرمایه‌های محیط‌زیست ایران و اهمیت توجه به آن را در هر شرایطی بیان نماییم.
سوم استفاده ویژگی‌های منحصربه‌فرد مارال در دقت، قدرت و سرعت حرکت است، ما نیز در ارائه سرویس‌های خود با این سه ویژگی به مشتریان خود سرویس‌هایی باقدرت و پرسرعت ارائه می‌نماییم و همیشه تلاش می‌کنیم بادقت بسیار بالا سرویس‌های ارائه شده را پایش نماییم تا علاوه بر حفظ پایداری، خدمات پشتیبانی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه نماییم.

خرید هاست دانلود و بکاپ سفارش نمایندگی هاست شرایط و قوانین در مارال هاست