Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

شرایط و قوانین استفاده از سرویس های مارال هاست

مفاد این قرارداد بر مبنای روابط تجاری میزبانی وب مارال هاست به عنوان سرویس‌دهنده و فروشنده با خریدار و سرویس‌گیرنده به عنوان مشتری و طرف دوم قرار داد می‌باشد، مسئولیت هر گونه محتوای بارگزاری شده روی سرویس‌های میزبانی وب بر عهده خریدار می‌باشد و هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص متوجه مارال هاست نمی‌باشد. راه‌اندازی هر گونه وب‌سایت و محتوا که بر خلاف قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، نقض قوانین محسوب می‌گردد.
متقاضی همچنين متعهد مي‌گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين‌المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايت‌هاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد. هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرویس مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود.

فصل اول: تعاریف

1.1 خريدار کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و پرداخت هزينه سرويس مي‌نمايد.
1.2 سرويس: هر يک از خدمات ثبتي، نرم‌افزاري، فني وارتباطي قابل ارائه توسط شرکت
1.3 پرتال کاربران: وبگاهي به آدرس www.client.maralhost.com که خريدار در آنجا حساب داشته و از طريق اين حساب مي‌تواند فهرست سرويس‌هاي خود را مشاهده؛ آنها را تمديد نموده يا ارتقا دهد و مشخصات خريدار در آنجا ثبت شده و قابل ويرايش و بروز رساني است.
1.4 پرتال پشتيباني: وبگاهي به آدرس www.client.maralhost.com که کليه مکاتبات الکترونيکي و ايميل‌هاي خريداران و ساير کاربران با شرکت در آنجا ثبت و از طريق شماره تيکت قابل پيگيري است.
1.5 تعرفه: فهرست کامل سرويس‌هاي قابل ارائه همراه با ويژگي ها ومحدوديت‌ها و قيمت‌ها به نحوي که خريدار کاملاً آگاه گردد.
1.6 Spam (هرزنامه): ارسال ايميل به فردي بدون اينکه گيرنده بخواهد.
1.7 Spam Cop : وب‌سايت شناسائي و مقابله با اسپم (Spamcop.net )
1.8 IDC: مرکز خدمات داده‌اي اينترنت Internet Data Center
1.9 تحويل خدمات: ارائه شناسه يا کلمه عبور استفاده از سرويس‌هاي خريداري شده و يا اعلام انجام ساير خدمات بر اساس فاکتور يا قرارداد بين خريدار و شرکت
1.10 کاربر وب‌سايت: کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت خريدار را مشاهده و مرور مي‌کنند.
1.11 منابع RAM: ميزان استفاده از حافظه اصلي سرور يا سرورهايي که به وب‌سايت خريدار سرويس‌دهي مي‌کنند بر حسب مگابايت وقتي که کاربران آن سايت درحال استفاده و مشاهده آن سايت مي‌باشند.
1.12 منابع CPU: ميزان استفاده از پردازنده سرور يا سرورهايي که به وب‌سايت خريدار سرويس‌دهي مي‌کنند، جهت پردازش درخواست‌ها واجراي کدهاي ديناميک آن سايت نسبت به کل توان پردازنده سرور به صورت درصد وقتي که کاربران آن سايت در حال استفاده و مشاهده آن سايت مي‌باشند.
1.13 Diskspace: ميزان فضايي که براي ذخيره کليه فايل‌هاي خريدار اعم از وب‌سايت، ايميل‌ها، پايگاه‌هاي داده و همچنين لاگ‌هاي آنها توسط يک وب‍‌سايت مصرف مي‌گردد.
1.14 Bandwidth: ميزان رد و بدل اطلاعات بين کاربران وب‌سايت و سرورجهت نمايش و عملکرد يک وب‌سايت بر حسب مگابيت بر ثانيه. همچنين ميزان رد و بدل اطلاعات بين دو سرور در صورتي که اين اطلاعات به منظور سرويس‌دهي به کاربران آن وب‌سايت باشد.
1.15 Data Transfer: ميزان تجمعي رد و بدل اطلاعات بين کاربران وب‌سايت و سرور يا سرورهاي سرويس‌دهنده به وب‌سايت خريدار بر حسب مگابايت در 30 روز گذشته.
بالا بودن سرور: در دسترس بودن عمومي سرور در شبکه اينترنت در حداقل ۲ نقطه مختلف از دنيا بسته به سرويس‌هاي مختلفي که روي يک سرور قراردارد بايد پاسخ تست‌هاي زير مثبت باشد:
1. وب‌سرور: ping عمومي سرور يا پاسخ‌دهي سرور روي پورت 80 ازطريق telnet 2. ايميل سرور: ping عمومي سرور يا پاسخ‌دهي سرور روي پورت 25 يا 110از طريقtelnet 3. ديتابيس سرور: پاسخ‌دهي سرور روي پورتms sql server و my sql
1.16 Uptime: نسبت ميزان زماني که کليه سرويس‌هاي سرويس‌دهنده به وب‌سايت خريدار درشبکه اينترنت بالا مي‌باشند به کل مدت قرارداد سرويس‌دهي به درصد، در صورتي که وب‌سايت يا برخي از سرويس‌ها به دليل عدم رعايت بندهاي اين قرارداد به حالت تعليق درآيند در اين زمان محاسبه نمي‌شود.

فصل دوم: هویت

2.1 هويت فروشنده: واحد صنفی مارال هاست به شماره مجوز فعاليت 0467301926 از طرف اتحاديه صنف توليد كنندگان و فروشندگان و خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات رايانه‌اي شهرستان اصفهان، با آدرس وبگاه www.maralhost.com که در اين توافق‌نامه شرکت ناميده مي‌شود.
2.2 هويت خريدار: خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و سرويس‌هاي خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي‌شود.
2.3 در مورد خريداران با هويت شخص حقوقي، يک نفر نماينده تام‌الاختيار در پرتال کاربران معرفي مي‌گردد. اين نماينده نسبت به سرويس تهيه شده همانند خود شخص حقوقي اختيار تام دارد. وظيفه اعلام کتبي نماينده جديد در آينده بر عهده خريدار بوده و شرکت در صورت عدم دريافت اعلام کتبي مسئوليتي نسبت به حقوق و عملکرد مالکيتي ومسئوليتي خريدار نخواهد داشت.
2.4 براي حفظ حقوق قانوني خريداران، کليه خريداران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود شامل کپي شناسنامه،کپي کارت ملي براي اشخاص حقيقي و درخواست شخص حقوقي همراه با کپي روزنامه رسمي آخرين تغييرات، به شرکت مي‌باشند. در صورتيکه شرکت، در هنگام تکميل فرآيند خريد و به جهت تسهيل و تسريع امور، اقدام به دريافت و کنترل اين مدارک ننمايد پس از آن حق دريافت اين مدارک همواره براي شرکت محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکيتي خريدار ملغي محسوب مي‌شود و ضمناً عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيماً بر عهده خريدار خواهد بود. شرکت مسئوليتي در قبال کنترل صحت امضاﺀ خريداران ونمايندگان آنها ندارد.
2.5 خريدار اذعان مي‌نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرس‌ها و شماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران مي‌کوشد. شرکت حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از خريدار دريافت نمايد. شرکت حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس اقدام نمايد.
2.6 مالکيت سرويس و کليه مسئوليت‌ها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خريدار و يا نماينده خريدار هريک به تنهائي مي‌باشد.
2.7 در صورتي‌ که به درخواست مشتري و در راستاي کاهش هزينه ويا بهبود کيفي خدمات نگهداري و تمديد، به جاي مشخصات خريدار مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکيت و کليه حقوق و مسئوليت‌هاي قانوني بر عهده خريدار خواهد بود.

فصل سوم: نحوه ارتباط طرفین

3.1 روش ارتباطي مستند شرکت با خريدار، آدرس ايميل خريدار و پاسخ به تيکتهاي پرتال پشتيباني که حساب کاربري وي در پرتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.
3.2 روش ارتباطي مستند خريدار با شرکت، ثبت تيکت در پرتال پشتيباني با دريافت شماره پيگيري تيکت و يا ارسال نامه و دريافت رسيد کتبي از شرکت خواهد بود. 3.3 استفاده از ايميل توسط خريدار براي تسهيل انجام کار مقدور بوده ليکن روش مستند در موارد شبهه انگيز براي خريدار محسوب نمي‌گردد.
3.4 شرکت مسئوليتي نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خريداري که اطلاعات تماس تغيير يافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است ندارد.

فصل چهارم: تغییرات

4.1 تغييرات توافق‌نامه: توافق‌نامه استفاده از خدمات شرکت تابعي است از قوانين جمهوري اسلامي ايران و ساير قوانين بين‌المللي و توافقات مجامع بين‌المللي ناظر بر سرويس‌هاي قابل ارائه شرکت و از آنجا که اين قوانين و توافقات در سطح کشور و بين‌الملل به طور آنلاين و ماهانه امکان تغيير دارند، شرکت حق تغييرات آتي در توافق‌نامه را بر خود محفوظ مي‌داند و نسخه توافق‌نامه بروز شده را از طريق لينک به صفحه توافق‌نامه در وب‌سايت شرکت در دسترس عموم خواهد بود.ضمناً شرکت مسئوليتي نسبت به اطلاع‌رساني نفر به نفر در خصوص تغييرات احتمالي نداشته و خريدار مي‌بايست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب‌سايت شرکت کنترل نمايد.
4.2 تغييرات تعرفه:
4.2.1 در صورت تغيير تعرفه در حين استفاده از سرويس، خريدار در صورت تمايل به ارتقا در سرويس فعلي خود موظف به رعايت قيمت‌هاي جديد خواهد بود. ليکن خدمات خريداري شده با تعرفه قبلي تا پايان دوره آن ارائه مي‌گردد.
4.2.2 هزينه‌هاي کارشناسي نيروي فني و يا ساير خدماتي که در هنگام استفاده از يک سرويس اوليه خريداري شده مورد نياز واقع مي‌گردد تابع تعرفه روز درخواست جديد خريدار مي‌باشد .
4.2.3 ارتقاﺀ سرويس ميزباني از يک سرويس به سرويس بالاتر انجام مي‌گيرد و هزينه آن معادل هزینه مابه‌التفاوت هزینه سرور بسته به زمان باقی مانده مي‌باشد.
4.2.4 سرويس‌هاي خريدار تنزل داده نمی‌شود .
4.2.5 تغييرات تعرفه از طريق وب‌سايت منعکس شده و خريدار موظف به تبعيت از آن براي سفارشات جديد مي‌باشد، مگر اينکه پيش فاکتور مهلت داري در اختيار باشد که قبل از تغييرات تعرفه براي وي صادر گشته باشد.
4.2.6 با توجه به این که برخی سرویس‌های ارائه شده در مارال هاست به صورت واسطه‌ای از سرویس‌دهنده ثالت خریداری می‌گردد و مارال هاست در تغییر شرایط و یا قیمت سرویس امکان اعمال نفوذ ندارد، قوانین ارائه‌دهنده سرویس، موثر بر شرایط قرارداد خواهد بود، همچنین در صورتی که سرویس‌های خریداری شده در مارال هاست در دوره بلند مدت توسط مشتری خریداری شده باشد، اما مارال هاست به واسطه شرایط اعلام شده سرویس‌دهنده امکان خرید سرویس به صورت بلند مدت از سرویس‌دهنده اصلی را نداشته باشد، هر گونه تغییر قیمت و یا تغییر شرایط بر قرارداد سرویس مشتری موثر خواهد بود و مشتری ملزم به پرداخت هزینه مابه‌التفاوت جهت اجرای ادامه قرارداد خواهد بود.
4.3 تغييرات فني: شرکت براي بهبود کيفيت خدمات حق انجام تغييرات فني، سخت‌افزاري، نرم‌افزاري يا شبکه‌اي را در سرويس‌هاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس خريدار را تحت تاثير قرار مي‌دهد شرکت موظف است از يک روز تا يک ماه قبل از اعمال تغييرات، از طريق وب‌سايت شرکت، پرتال کاربران يا پرتال پشتيباني و يا ارسال خبرنامه به آدرس Email خريداران اطلاع‌رساني نمايد. خريدار موظف است خود را با اين تغييرات سازگار نمايد.
هرگاه به دليل موارد ضروري، شرکت امکان اطلاع‌رساني را از دست بدهد ويا فوريت‌هاي فني وي را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع‌رساني زمان و نحوه تغييرات نخواهد داشت ضمناً خريدار به شرکت وکالت مي‌دهد تا در زمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري روي سرورهاي اختصاصي و سرويس‌هاي ميزباني آن نمايد.
4.4 تغييرات مالکيت:
تغييرات مالکيت سرويس از طريق درخواست کتبي خريدار يا نماينده وي ويا ارسال ايميل درخواست مذکور از طريق آدرس ايميل موجود در حساب کاربري در پرتال کاربران انجام مي‌گردد.
4.4.1 شرکت در راستاي حفظ حقوق خريداران خود حق دارد مدارک شناسايي متقاضي تغيير مالکيت را جهت احراز هويت وي و انطباق با مشخصات مالک سرويس دريافت دارد.
4.4.2 شرکت مي‌تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير مالکيت يک سرويس صورت ندهد.

فصل پنجم: تحویل خدمات

5.1 نحوه تحويل:
5.1.1 پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خريدار، با آماده تحويل شدن سرويس خريداري شده، مراتب از طريق ايميل مندرج در پروفايل و يا برگه سرويس به خريدار اطلاع داده مي‌شود. عدم دسترسي خريدار به آدرس ايميل مورد نظر مانع تحويل سرويس نمي‌گردد.
5.1.2 خريدار در صورتي‌که در بازه زماني حداکثر زمان تحويل، ايميل مذکور را دريافت ننمايد موظف است حداکثر ۲ روز پس از پايان زمان تحويل مجاز به صورت کتبي و با امضا نامه، مراتب را به بخش فروش شرکت اعلام نمايد.
5.1.3 در صورت بروز شرايط ويژه فني و يا محدوديت‌هايي که تحويل در زمان مقرر آن انجام نشود، شرکت مجاز به افزايش زمان تحويل سرويس تا ۲ برابر خواهد بود.
5.1.4 خريدار حق درخواست لغو سرويس خريداري شده تحويل نشده را تا قبل از سپري شدن ۲ برابر زمان تحويل مجاز آن سرويس نخواهد داشت. به عنوان مثال چنانچه زمان تحويل ۱۰ روز باشد در صورت عدم تحويل، خريدار تا ۱۴ روز مجاز به انصراف از خريد و دريافت وجه پرداختي خود نمي‌باشد.
5.1.5 شرکت مسئوليتي در قبال عدم تطابق با نياز و يا عدم استفاده خريدار از سرويس خريداري شده و تحويل شده ندارد.
5.1.6 سرويس‌هاي مرتبط با دامنه‌اي که توسط شرکت ثبت و يا تمديد نشده‌اند و نزد ثبت‌کننده ديگري مي‌باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحويل شده فرض مي‌گردند.
5.2 حداکثر زمان تحويل:
5.2.1 حداکثر زمان تحويل براي سرويس‌هاي شرکت که با عنايت به شرايط عمومي کشور و با فرض بدترين حالات ممکن است به شرح ذيل است.
سرور اختصاصي ۴ روز کاري، خريد نرم‌افزار خارجي ۴ روز کاري، ثبت دامنه ۱روز کاري، سرويس ميزباني ۲روز کاري، سرور مجازی ۲ روزکاری، گواهینامه اس‌اس‌ال ۲ روز کاری، نمایندگی میزبانی وب ۱ روز کاری، خدمات طراحي پوسته و وب‌سايت بسته به زمان اعلام شده در فاکتور يا قرارداد.
5.2.2 در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعريف شده، مشتري موظف به اعلام کتبي با امضاء ذيل نامه به بخش فروش شرکت و دريافت رسيد ارسال مي‌باشد. 5.2.3 پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه و کلمه عبور کنترل پانل آن به خريدار، بدليل سلب امکان نظارتي از شرکت، شرکت هيچ مسئوليتي نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.
5.2.4 در مورد ثبت دامين‌هاي ir که مي‌بايست توسط پژوهشگاه دانش‌هاي بنيادي تاييد و فعال گردد با توجه به اينکه به طور کلي شرکت کنترلي در زمان تاييد دامين نداشته و همچنين به دليل نقص در مدارک يا مشخصات ممکن است مدت زمان تاييد دامين به طول انجامد، زمان رزرو اوليه دامين مبناي تحويل قرار مي‌گيرد.
5.3 تطابق با سفارش: در صورت وجود هرگونه مغايرت سرويس ارائه شده به خريدار با مشخصات سرويس، خريدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت يک هفته از تاريخ فاکتور به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غير اينصورت مسئوليت شرکت صرفاً محدود به اصلاح سرويس پس از تاريخ اعلام خريدار و فقط تا پايان زمان سرويس مندرج در فاکتور مي‌باشد و زمان سرويس‌دهي افزايشي نخواهد يافت.

فصل ششم: امنیت و محرمانگی

6.1 به طور کلي محيط اينترنت به همان ميزان ساير محيط‌هاي ارتباطي مانند پست، دورنگار و تلفن براي انتقال اطلاعات محرمانه امنيت دارد. در کليه اين محيط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همين دليل ضمن آنکه شرکت تمام تلاش خود را براي ايجاد محيطي امن براي نگهداري و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه مي‌نمايد، با اين حال از جانب احتياط از خريداران مي‌خواهد که هميشه ارتباطات آنلاين اينترنتي خود را ناامن فرض نمايند. شرکت هيچ‌گونه مسئوليتي در رابطه با امنيت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهاي خود با جاهاي ديگر را نمي‌پذيرد.
6.2 شرکت با تدابير امنيتي خود مسئول حفظ امنيت پايه سرويس‌هاي خود مي‌باشد.
6.3 شرکت مسئوليتي نسبت به ضعف ايمني ناشي از نرم‌افزارها، application ها و يا برنامه‌هاي مورد استفاده خريدار ندارد.
6.4 شرکت مسئوليتي نسبت به امنيت تبادل داده ما بين خريدار و سرورهاي خود ندارد.
6.5 شرکت مسئوليتي نسبت به در اختيار گرفتن کلمه عبور سرويس‌هاي خريدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.
6.7 شرکت تلاش خود را براي حصول بالاترين سطح امنيت ممکن براي حساب آنلاين خريداران انجام مي‌دهد، از اين‌رو شرکت نسبت به اموري که در حيطه مسئوليت خريدار از لحاظ نگهداري امنيت حساب خود مي‌باشد، مسئوليتي ندارد.

فصل هفتم: مرجع قضاوت

کاربران میزبانی وب مارال هاست تعهد می‌نمایند چنانچه شكایتی علیه مارال هاست در حال اجرا یا ارسال داشته باشند قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاء کاربر به همراه تصویر کارت ملی از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر مرکزی مارال هاست را از این موضوع مطلع گردانند و مارال هاست فرصت دارد طی حداکثر ۲۰ روز کاری پس از دریافت نامه مذکور تلاش نماید تا شاید بتواند از طرق فنی و غیر فنی مورد کاربر را رفع نماید. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این اطلاعیه به مارال هاست به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود و بر اساس شرایط نقض توافقنامه اقدام خواهد شد. همچنین هیچ روشی غیر از پست سفارشی جهت این اطلاعیه مورد قبول نمی‌باشد. قوانین حاكم،محل دادرسی، عدم اجازه شكایت
در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدواً نسبت به اعلام موضوع به مارال هاست اقدام نموده تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد. با توجه به اینکه مجوز فعالیت مارال هاست که از اتحادیه صنف خدمات رایانه‌ای استان اصفهان می‌باشد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۲۰روز کاری، خریدار می‌تواند به شورای انتظامی اتحادیه صنف خدمات رایانه‌ای استان اصفهان مراجعه نموده تا موضوع مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد. ضمناً خریدار تعهد می‌نماید نظر شورای انتظامی اتحادیه صنف خدمات رایانه‌ای استان اصفهان را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته و حق هر گونه شکایت و یا درخواست حکم و یا اعتراض و یا ادعاء به سایر مراجع را ﺟﺰﺋﺎً و ﮐﻼً از خود ﺳﻠﺐ و اﺳﻘﺎط ﻣﯽ‌ﻧﻤﺎﯾﺪ.
همچنین مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلی كه در این توافق‌نامه مطرح شده‌اند شكایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد.

فصل هشتم: فعالیت‌های غیرمجاز خریدار

تخطي از هر يک از شرايط درج شده در ذيل موجب تعليق سرويس مي‌شود. شرکت تنها تشخيص دهنده تخطي از شرايط مندرج مي‌باشد. شرکت حق قطع سرويس بدون هيچ اخطار قبلي و يا اجتناب از سرويس‌دهي را براي خود محفوظ مي‌دارد. زماني که شرکت از تخطي يک خريدار از شرايط مندرج اطلاع پيدا مي‌کند، نسبت به بررسي فني و يا حقوقي موضوع اقدام خواهد کرد در اين زمان ممکن است براي جلوگيري از ادامه تخلف سرويس خريدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکميل بررسي‌ها شرکت بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازي، تعليق يا قطع سرويس خاطي خواهد بود همچنين شرکت در صورت لزوم حق پيگرد قانوني شکايت و اخذ خسارت از متخلف را نيز براي خود محفوظ مي‌دارد. هر گونه عملي که در اينجا به آن اشاره نشده باشد ولي از نظر قوانين جاري کشور ايران يا کشور محل قرارگيري سرورها خلاف باشد، نيز تخلف از شرايط خدمات محسوب مي‌گردد. شرکت هيچ‌گونه وجهي به خريدار متخلف از شرايط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعاي خسارت يا هزينه مدت باقي‌مانده سرويس پرداخت نخواهد نمود. همچنين خريدار متخلف مسئول جبران کليه خسارات مادي و معنوي وارده به شرکت، ساير مشتريان شرکت و يا IDC سرويس مورد نظر خواهد بود:
استفاده از نرم‌افزارهاي بدون رعايت حق کپي‌رايت ايران و بين‌المللي.
نصب و يا استفاده برنامه‌اي که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
ارسال يا اجراي فايل‌هاي اجرايي مانند فايل‌هايي با پسوندexe , com  bat  vbsو امثالهم و در صورت وجود اين فايل‌ها بدون اخطار از فضاي خريدار حذف مي‌شود و با خريدار بر طبق ضوابط برخورد مي‌گردد خريدار مجاز به استفاده از کدهاي مخرب مانند انواع ويروس‌ها و يا سورس‌هايي که موجب آلودگي يا پايين آمدن امنيت سرور گردد نمي‌باشد.
استفاده از برنامه‌هاي ضعيف نگارشي که موجب نفوذ به سرويس و ساير سرويس‌هاي ديگر شرکت و ساير خريداران گردد.
وجود فايل‌هاي حاوي ويروس عمداً و يا سهواً در فضاي سرويس مورد خريداري
ارسال هرزنامه (Spam ) عمداً و يا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop يا سايت‌هاي مشابه و يا بررسي تيم فني شرکت مي‌باشد.) حتي اگر از سرويس ميل سرويس‌دهنده ثالثي استفاده شده باشد.
ارسال ايميل بصورت گروهي و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ايميل در روز و ۵۰ايميل در ۶۰ دقيقه مجاز مي‌باشد به شرط آنکه کليه گيرندگان ايميل‌ها، خودشان درخواست دريافت ايميل از خريدار را داشته و آدرس و توضيح نحوه لغو عضويت به زبان انگليسي در متن ايميل وجود داشته باشد.)
استفاده از سرویس‌های ایمیل مارکتینگ جهت ارسال هرزنامه و یا ارسال نامعتبر (ملاک ارسال نامعتبر ارسال ۱۰ ایمیل نامعتبر در ۱۰۰۰ ارسال می‌باشد. ) به تشخیص سرویس‌دهنده درگاه ایمیل مارکتینگ بر خلاف قوانین بین‌المللی
گزارش فني شرکت و يا IDC که سرور ميزباني در آن مي‌باشد نسبت به انجام اعمال مغاير قانون شرکت.
عدم رعايت قانون جرائم رايانه‌اي جمهوري اسلامي ايران (خريدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد اين قانون مي‌باشد.)
انجام فعاليت‌هايي که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خريدار و يا ساير خريداران گردد.
استفاده از سرويس جهت ايجاد اختلال و يا نفوذ در سيستم‌هاي اشخاص ثالث.
راه‌اندازي mail server Open relay.
انجام فعاليت IRC
عدم رعايت محدوده استفاده از منابع تخصيص يافته در هر سرويس.
راه‌اندازی سرورهای وی‌پی‌ان جهت عبور از فیلترینگ که باعث بلاک شدن آی‌پی‌های شبکه مارال هاست در ایران به گزارش مرجع Host-Tracker شود، ممنوع می‌باشد و به جهت خسارت وارد شده به آی‌پی و غیر قابل استفاده بودن IP، این سرویس خارج از تعهدات مالی فصل 18 خواهد بود.
مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه. در صورت بروز چنين مسائلي شرکت حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي‌دارد. نمونه‌هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي‌شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده‌ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب‌پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه‌هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب‌سايت‌ها بدون مجوز از مالکان آنها و …
استفاده از میزبانی وب‌سایت معمولی جهت راه‌اندازی سایت‌های با بازدید خارج از میزان تعریف شده برای میزبانی وب معمولی نظیر راه‌اندازی سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، بازی آنلاین، سایت‌های خبری، سایت‌های مدیریت آگهی، سایت‌های وبلاگ‌دهی، سایت‌های دانلود نرم‌افزار، سایت‌های آگهی، سایت‌های تفریحی، سایت‌های فروش فایل، و هر گونه سایتی که به تشخیص واحد فنی و واحد مانیتورینگ بیش از حد مجاز منابع تعیین شده در حال استفاده از منابع سرور می‌باشد.

فصل نهم: محدوده استفاده از منابع Ram، Traffic Data center، Disk space، CPU و…

9.1 شرکت در تعرفه‌ي خود و يا در سايت اين موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرويس‌هاي شرکت براي عموم سرويس‌ها در تعرفه درج شده است.
ليکن موارد زير نيز بايد در نظر باشند.
ضوابط خاص ميزباني حداکثر CPU در ميزباني اشتراکي 10% در بازه زماني 15 دقيقه این میزان برابر حد اکثر 800 مگاهرتز برای سرویس‌های میزبانی وب به جز سرویس‌های تحت عناوین میزبانی حرفه‌ای، وِیژه و پر ترافیک محاسبه می‌گردد.
حداکثر Ram در ميزباني اشتراکي 128 مگابايت
حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
حداکثر Bandwidth لحظه‌اي در ميزباني اشتراکي 5 مگابيت در ثانيه
حداکثر زمان مجاز اجرای یک کوئری دیتابیس در سرویس‌های میزبانی اشتراکی، سرویس‌های تجاری ۱۰۰ میلی‌ثانیه و سرویس‌های حرفه‌ای و پر بازدید مطابق جدول تعرفه و حداکثر ۵۰۰ میلی ثانیه می‌باشد.
نسبت ترافیک مصرفی روی سرورهای مجازی، ابری و اختصاصی داخل ایران با نسبت ۱ به ۱۰ می‌باشد و در صورت عدم رعایت این نسبت هزینه ترافیک مصرفی مازاد از مشترک اخذ خواهد شد. ( منظور از نسبت ۱ به ۱۰ یک واحد دانلود در مقابل ۱۰ واحد آپلود روی سرور در واحد زمان یک ماه می‌باشد. )
9.2 ملاک تشخيص، نرم‌افزارهاي کنترلي و واحد فني شرکت خواهد بود.
9.3 شرکت در صورت تجاوز منابع سرويس کاربر از حدود تعيين شده، حق قطع سرويس بدون اخطار قبلي تا تعيين وضعيت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خريدار خواهد رساند. در اين صورت، شرکت پس از ارتقا سرويس توسط خريدار ويا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرويس‌دهي خواهد نمود.
9.4 در صورتي‌که خريدار در استفاده از برخي منابع که قابل اندازه‌گيري نيستند از حد استاندارد سرويس تجاوز نمايد به تشخيص بخش فني، شرکت حق قطع سرويس تا تعيين تکليف جديد را دارد.
9.5 در صورتی که منابع برای سرویس‌های خاص، خارج از موارد اعلام شده در این فصل شرایط خرید باشد، این میزان منابع در جدول مشخصات محصول درج خواهد شد.

فصل دهم: محتوا

10.1 سرويس‌هاي شرکت مي‌بايست در جهت مقاصد قانوني استفاده گردد. انتقال، نگهداري يا انتشار هر گونه اطلاعات يا داده که مخالف هر قانون اجرايي باشد يا مستقيماً به تخلف از قانون خاصي کمک کند ممنوع است. اين مورد مي‌تواند شامل موارد زير باشد (البته محدود به موارد زير نيست)
قرار دادن هر گونه داده تحت پوشش قانون کپي رايت بدون مجوز
استفاده غير مجاز از علائم و اسامي تجاري ديگران،
استفاده غير مجاز از لوگوهاي ديگران،
هرگونه تخلف از قانون جرايم رايانه‌اي ايران،
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم يا کشور
انتشار اکاذيب عليه ديگران
کلاه‌برداري‌هاي اينترنتي و هر گونه عاملي که موجب فريب بازديدکنندگان شود.
سايت‌هاي فعال در زمينه HYIP ويا داراي سيستم هرمي
فروش يا تبليغ هر گونه کالا يا خدمات غير مجاز طبق قوانين جاري ايران و کشوري که سرورها در آن قرار دارد،
سايت‌هاي مرتبط يا حامي گروه‌هاي شناخته شده تروريست بين‌المللي
استفاده از سرويس‌هاي شرکت براي نگهداري، ارسال، نمايش، انتقال، تبليغ يا هر عمل مشابه بر روي داده‌هاي مرتبط با مسائل جنسي و غير اخلاقي به هر شکل.
10.2 مسئوليت محتواي درج شده در سرويس تامين‌شدۀ خريدار و يا متصل به دامنه خريداري شده از شرکت تماماً بر عهده خريدار است. اين مسئوليت شامل موارد تخلف عمد و سهو و يا مواردي که توسط اشخاص ثالث نيز انجام مي‌پذيرد، خواهد بود.
10.3 در صورت عدم رعايت قانون جرائم رايانه‌اي جبران کليه خسارات و هزينه‌هاي مادي و معنوي کلي و جزئي وارد بر شرکت در پاسخ‌گوئي به مراجع ذيصلاح بر عهده خريدار خواهد بود.
10.4 شرکت بر طبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرويس‌ها و اقامه دعوا و ارائه اطلاعات خريدار که محتواي مجرمانه در سرويس خود و يا در سرويس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائي اقدام نمايد.

فصل یازدهم: مسئولیت خریدار

11. خريدار موظف است که کليه مواد توافق‌نامه، ضوابط شرکت و قوانين جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد. در صورت عدم رعايت، شرکت حق قطع سرويس به صورت موقت يا دائم و پيگرد قانوني ودريافت خسارت از خريدار را دارد و خريدار موظف به جبران کليه خسارات و هزينه وارده بر شرکت مي‌باشد، همچنين هيچ وجهي بابت فسخ سرويس و يا ايام باقي‌مانده سرويس يا خسارت وارده به خريدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
11.2 خريداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرويس تهيه شده مي‌باشند همچنين مي‌بايست به حقوق ساير خريداران شرکت احترام بگذارند. شرکت حق تعليق يا قطع دائم سرويس خريداران که به صورت خواسته يا ناخواسته موجب اختلال در سرويس ساير خريداران مي‌گردد را براي خود محفوظ مي‌دارد. ضمناً خريدار حق هيچ‌گونه اعتراضي را نخواهد داشت.
11.3 به غير از آن دسته از قوانين که مستقيماً به نحوه استفاده از سرويس بر مي‌گردد که با پايان سرويس به پايان مي‌رسد. بندهاي ديگر قوانين پا برجا بوده و خريدار همواره موظف به رعايت قوانين عمومي و حقوقي شرکت خواهد بود.
11.4 کليه مسئوليت‌هاي عدم استفاده صحيح از سرويس خريداري شده با خريدار مي‌باشد و شرکت تنها مسئول ارائه سرويس استاندارد و بر اساس تعهدات فني اعلام شده در بسته هاي ميزباني خود مي‌باشد.

فصل دوازدهم: گارانتی و پشتیبانی

12.1 شرکت معادل ۱۰ روز تقويمي از زمان خريد و واریز وجه داراي گارانتي برگشت پول بدون شرط براي سرويس میزبانی وب خود شامل میزبانی هاست لینوکس و ویندوز خارج از کشور، میزبانی هاست لینوکس و ویندوز داخل کشور، میزبانی بک‌آپ و میزبانی هاست دانلود می‌باشد . و از اين‌رو پس از اين زمان، گارانتي به سرويس میزبانی وب خود شامل میزبانی هاست لینوکس و ویندوز خارج از کشور، میزبانی هاست لینوکس و ویندوز داخل کشور، میزبانی بک‌آپ و میزبانی هاست دانلود خريدار تعلق نمي‌گيرد.
12.2 شرکت تنها مسئوليت سرويس‌دهي در حوزه خريد را دارد. در خصوص اختلالات و موارد ديگر مانند ارتباط اينترنت خريدار و برنامه‌نويسي وب و نرم‌افزارها و مشکل دامنه‌اي که نزد ديگران ثبت شده است، مسئوليتي متوجه شرکت نمي‌باشد.
12.3 ملاک وجود اختلال در سرويس، گزارش واحد فني و يک سايت Tracer معتبر که بايد توسط شرکت تائيد شده باشد، است.
12.4 زمان اختلال در سرويس خريدار در صورت درخواست کتبي وي با اعلام مدت اختلال و تائيد واحد فني در صورتي که ميزان تجمعي آن از ابتداي دوره از ۰.۲% کل دوره بيشتر باشد به مدت سرويس افزوده مي‌گردد.
121.5 ارائه خدمات پشتيباني در شرکت بر مبناي پرتال پشتيباني و به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته مي‌باشد. ضمناً به درخواست‌هايي که از طريق ايميل، و يا تلفن اعلام گردد در شرایط خاص نيز رسيدگي مي‌شود. خدمات پشتيباني از طريق تلفن در ساعات و روزهاي کاري ۸ الي۱۶ شنبه تا چهارشنبه و ۸ الي ۱۳ در روزهاي پنج‌شنبه انجام مي‌گردد.
12.6 نحوه ارتباط مستند خريدار براي درخواستهاي گارانتي و پشتيباني بايد از طريق پرتال پشتيباني باشد که زمان دقيق ارسال درخواست، زمان دقيق رسيدگي و هويت خريد مشخص باشد.
12.7 عدم رضايت از خدمات بخش پشتيباني و فني مي‌بايست به سرعت (ظرف ۲۴ ساعت) از زمان وقوع به واحد شکايات و يا دفتر مديريت از طريق پرتال پشتيباني اعلام گردد.
12.8 سرويس‌ها و رويه عمومي شرکت بر اساس استاندارد فني بين‌المللي و مصالح شرکت تعريف شده و براي خريدار خاص غير قابل تفکيک و تغيير است و خريدار موظف است، بررسي لازم خود را قبل از خريد سرويس بعمل آورده باشد.
12.9 شرکت مسئوليتي در قبال عدم تطابق سرويس خريداري شده با نياز مشتري ندارد.
12.10 شرکت نسبت به نصب و عملياتي شدن نرم‌افزارهائي را که مورد تائيد بخش فني نمي‌باشد، مسووليتي ندارد.
12.11 ميزان مسئوليت شرکت در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غير مستقيم وارد بر خريدار در استفاده از سرويس و يا اطلاعات خريدار محدود به بند خسارات اين قانون خواهد بود.

فصل سیزدهم: ضوابط خاص دامنه

13.1 تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمديد، ممکن است داراي جريمه تاخير نسبت به تعرفه عادي باشد که اين جريمه مطابق با قوانين ICANN و ثبت‌کننده اصلي و ضوابط شرکت اخذ مي‌گردد.
13.2 تاريخ مستند براي مدت ثبت دامنه، whoisهاي بين‌المللي مي‌باشد.( در خصوص دامنه‌هاي ir. استعلام از ثبت‌کننده مستند خواهد بود.)
13.3 اگر در سفارش خريدار، دامنه‌اي باشد که ثبت‌کننده مرجع آن را ثبت ننمايد و يا در حين تکميل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص ديگري ثبت گردد و يا انتقال دامنه‌اي به شرکت باشد که به هر دليل انجام نگردد، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزينه ثبت و يا انتقال آن دامنه به حساب خريدار در پرتال کاربران مي‌باشد.
13.4 در صورت درخواست انتقال يک دامنه به پنلي خارج از شرکت از طريق پرتال کاربران شرکت حق ممانعت از تکميل مراحل انتقال را ندارد.
13.5 از آنجا که شرکت ثبت و تمديد دامنه و انتقال براي خريدار را به صورت واسط انجام مي‌دهد عدم پذيرش توسط ثبت‌کنندگان بين‌المللي و يا ثبت‌کننده .Ir نسبت به ثبت و يا تمديد دامنه به هر دليل مسئوليتي را متوجه شرکت نخواهد کرد.
13.6 خريدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکيتي دامنه براي خود تحقيق لازم را به عمل آورده و شرکت در صورت ادعاي شخص ثالث صاحب حق مورد تائيد شرکت و مراجع ذيصلاح ايراني و بين‌المللي آن دامنه را مسدود نموده و به راي مراجع و يا قوانين بين‌المللي عمل مي‌نمايد.

فصل چهاردهم: ضوابط خاص میزبانی

14.1 شرکت مسئوليتي در قبال تحويل داده‌هاي موجود در فضاي ميزباني وب به خريدار نداشته و خريدار موظف به استفاده از FTP خواهد بود.
14.2 شرکت مسئوليتي نسبت به بارگذاري اطلاعات (Upload) در فضاي ميزباني خريدار و يا download اطلاعات وي به صورت رايگان ندارد.
14.3 شرکت مسئوليتي نسبت به نصب نرم‌افزار براي خريدار به صورت رايگان ندارد.
14.4 حد اکثر مجاز استفاده از فضای میزبانی وب برای فایل هاستیگ (هر آنچه به عنوان محتوای سایت در نظر گرفته نشود، اعم از بک‌آپ خود هاست و یا فایل‌های دانلودی از قبیل هر گونه محتوای دیجیتال ) برای سرویس‌های میزبانی با حجم زیر ۲ گیگابات ۵۰ درصد و برای سایر سرویس‌ها ۲ گیگابایت می‌باشد، این تبصره شامل تمام سرویس‌های میزبانی به جز سرویس‌های هاست بک‌آپ و دانلود می‌باشد.
14.5 شرکت تلاش خود را جهت راهنمايي خريدار در مسائل فني انجام خواهد داد، ولي خريدار خود مسئول است با اطلاعات فني سرويس ميزباني وب آشنایي داشته و شرکت مسئوليتي نسبت به آموزش نحوه بهره‌برداري صحيح از سرويس ندارد.
14.6 نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس و نصب سیستم مدیریت محتوای جوملا و سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک ( برای هاست ویندوز ) در حالت نسخه اورجینال دانلود شده است، وب سایت رسمی، توسط مارال هاست به صورت رایگان انجام می‌پذیرد و پس از نصب اطلاعات ورود به ادمین سیستم مدیریت محتوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، پس از انجام عملیات نصب، امکان رفع خطا و یا حل مشکلات جانبی سیستم نصب شده خارج از حوزه خدمات مارال هاست می‌باشد.
14.7 نصب سیستم‌های تغییر یافته وردپرس و یا قالب‌های آماده نصب بر روی هر سیستم مدیریت محتوا تنها در صورتی که روال نصب همان روال نصب نسخه اورجینال باشد انجام خواهد شد و هر گونه خطایی در مراحل نصب و یا بعد از نصب توسط واحد پشتیبانی فنی مارال هاست قابلیت پی‌گیری نخواهد داشت.
14.8 در مواردی که درخواست بررسی یک خطا بر روی هاست ثبت می‌گردد، واحد پشتیبانی مارال هاست سیستم استاندارد مدیریت محتوا نظیر وردپرس را روی همان هاست نصب می‌نماید و سپس تست‌های لازم را انجام خواهد داد، مبنای تست تنها یک سیستم استاندارد بدون تغییر در تنظیمات می‌باشد.
14.9 بررسی خطای پلاگین یا قالب و امکانات اضافه نصب شده بر روی سیستم مدیریت محتوا و یا بررسی اشکالات و خطاهای نرم‌افزاری بر روی اسکریپت در هر سطحی خارج از پی‌گیری مارال هاست می‌باشد .
14.10 امکانات سرویس‌های میزبانی وب در مارال هاست به همان میزانی است که در زمان خرید سرویس در جدول مشخصات درج شده است و امکان شخصی‌سازی تنظیمات هاست تنها به اندازه‌ای قابل انجام است که در کنترل‌پنل کاربری قابل دسترسی باشد و امکان تغییر در تنظیمات سرور به جهت ریسک‌هایی که این کار می‌تواند برای سایر مشتریان ما ایجاد نماید وجود ندارد.
14.11 تشخیص خطا و اعلام امکانات مورد نیاز برای راه اندازی یک اسکریپت و رفع خطای نرم‌افزاری بر عهده مشترک و پیمانکار ایشان می‌باشد و در مواردی که نیاز به فعال و یا غیر فعال کردن نرم‌افزار و یا اکستنشن بر روی سرور باشد، تنها با اعلام مشترک این تغییر امکان‌سنجی می‌گردد، مارال هاست انجام همه تغییرات مورد نیاز مشترک را بر روی سرور تضمین نمی‌نماید.

فصل پانزدهم: ضوابط خاص اجاره سرور اختصاصی و مجازی

15.1 شرکت مسئوليتي در قبال پشتيباني فني سرور اختصاصي به خريدار نداشته و خريدار موظف به استفاده از ارتباط ريموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشد.
15.2 شرکت تنها در صورت بروز مشکلاتي که موجب عدم دسترسي به سرور از راه دور مي‌گردد مسئول پشتيباني فني سرور بوده و البته در صورتي که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خريدار باشد هزينه پشتيباني طبق فاکتورهاي IDC از خريدار اخذ خواهد شد.
15.3 مالک تجهيزات و سخت‌افزار سرور اختصاصي، شرکت مي‌باشد و پرداخت هزينه اجاره سرور موجب بروز حقي براي خريدار نمي‌گردد.
15.4 در صورت بروز مشکل سخت‌افزاري که موجب عدم دسترسي به سرور شود خريدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتيباني شرکت بوده و شرکت پس از اطلاع موظف به تعويض سخت‌افزار معيوب به صورت رايگان و یا تحویل یک سرور مجازی خام با مشخصات سرویس خریداری شده مي‌باشد.

فصل شانزدهم: سایر ضوابط خاص

16.1 خريدار موظف است سرويس‌هايي که نزد شرکت تمديد مي‌نمايد را از نظر تمديد شدن کنترل نموده و در صورت عدم اعمال مراتب تمديد توسط شرکت، حداکثر ۷روز تقويمي پس از زمان انقضاﺀ مراتب را کتباً به مقام مسئول و يا واحد شکايات ارسال نمايد.
16.2 توافقات خاص تنها به صورت کتبي و با مهر و امضاﺀ مجاز شرکت معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبي يا شفاهي و يا به هر شکل ديگر از درجه اعتبار ساقط است.
16.3 خريدار موظف است تحويل، تطابق و اجراي صحيح سرويس خريداري شده را کنترل نمايد.
16.4 شرکت هيچ مسئوليتي براي بدست آوردن دامنه از دست رفته و يا اطلاعات حذف شده از روي سرورهاي ميزباني پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت.
16.5 مسئوليت اطلاع از زمان انقضاء سرويس و کنترل آنها بر عهده خريدار مي‌باشد، ليکن شرکت، انقضاء سرويس‌هاي خريدار را از ۱ ماه قبل از طريق پست الکترونيک به وي يادآوري مي‌نمايد و عدم دسترسي خريدار به پست الکترونيکي خود، مسئوليتي را براي شرکت ايجاد نخواهد کرد.
16.6 وضعيت اعتبار، فهرست سرويس‌ها و پرداخت‌هاي خريدار در حساب کاربري وي در پرتال کاربران قرار دارد و همواره وي مي‌تواند براي آگاهي از وضعيت عملکرد خود از طريق شناسه و کلمه عبور خود به آن مراجعه نمايد.
16.7 مدت زمان قطع سرويس ناشي از عدم پرداخت مطالبات شرکت، بررسي جرائم و اعمال تشخيص کارشناسي به مدت زمان سرويس‌دهي افزوده نمي‌گردد.
16.8 در صورتی که سرویس‌های ارائه شده به مشتری از یک شرکت دیگر توسط مارال هاست خریداری و ارائه شود، هر گونه تغییر قوانین و شرایط توسط شرکت سرویس‌دهنده اصلی بر روی سرویس ارائه شده موثر و خارج از مسئولیت مارال هاست می‌باشد.
16.9 هر کاربر تنها اجازه دارد یک اکانت کاربری در مارال هاست ثبت نماید و در صورتی که مارال هاست به نحوی متوجه ایجاد اکانت‌های مختلف حقیقی و حقوقی با مالکیت یکسان از سمت کاربر شود، اجازه بستن اکانت‌های کاربر و مسدودسازی کلیه سرویس‌ها را خواهد داشت و از این بابت هیچ گونه شکایت و حق اعتراضی برای مشتری و یا نماینده قانونی وب مسموع نخواهد بود. همچنین مارال هاست حق مسدودسازی اکانت کاربر و جلوگیری از دسترسی به کلیه اطلاعات و آرشیوهای داخل اکانت کاربری را برای خود محفوظ می‌داند، مارال هاست حق حذف اکانت‌های غیر فعال و مسدود شده را برای خود محفوظ می‌داند و از این بابت کاربر حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی نخواهد داشت.
17.1 امکان دريافت هر گونه سرويس هديه و يا کمک هزينه‌هاي پيش‌بيني شده در برخي از سرويس‌ها تنها در هنگام خريد بسته وجود دارد و طي مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزينه آن به حساب کاربري خريدار واريز نمي‌شود.

فصل هفدهم: نسخه پشتیبانی (backup)

به طور کلي مسئوليت تهيه نسخه پشتيبان از داده‌ها و فايل‌ها با خود خريداران بوده و همه خريداران مي‌بايست پشتيبان کليه داده‌هاي مورد نياز خود را در جايي غير از تجهيزات و سرورهاي شرکت نگهداري نمايند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچ‌گونه اعتراضي مسموع نخواهد بود و شرکت در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد.
17.2 مسئوليت بکاپ گرفتن در سرويس‌هاي سرورهاي اختصاصي و سرورهای مجازی، سرویس میزبانی بکاپ و دانلود، صرفا به عهده خود خريدار مي‌باشد و شرکت در اين زمينه هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
17.3 شرکت جهت امنيت بيشتر، از کليه از فايل‌هاي خريداران سرویس‌های میزیانی وب و سرورهای مجازی ( این بکاپ‌گیری شامل سرورهای اختصاصی نمی‌شود. ) بصورت هفتگی نسخه پشتيبان تهيه مي‌کند. اين نسخه پشتيبان حداکثر تا 30 روز نگهداري خواهد شد. نسخه پشتيبان از بانک اطلاعاتي ms sql server بصورت هفتگی گرفته مي‌شود و تا حداکثر 30 روز نگهداري مي‌شود. شرکت تعهدي نسبت به صحت و کارکرد اين نسخه‌ها ندارد.
17.4 تمام نسخه‌هاي پشتيبان بر روي محلي خارج از دسترسي خريدار نگهداري مي‌شود.
17.5 شرکت تعهدي نسبت به ارائه رايگان داده‌هاي موجود در آرشيوهاي خود به خريدار ندارد.
17.6 با توجه به این که عملیات بکاپ‌گیری توسط کنترل‌پنل‌ها و سایر نرم‌افزارهای مدیریت بکاپ ایجاد می‌گردد و هیچ‌گونه تست صحت بکاپ روی فایل‌های بکاپ انجام نمی‌گردد، شرکت هيچ‌گونه مسئوليتي در مورد صحت نسخه پشتيبان و بروز بودن آنها را ندارد.
17.7 در صورتی که مشتری تمایل به تمدید قرارداد خود با مارال هاست نداشته باشد و سرویس مشتری معلق شود، مشتری می‌تواند با ارسال درخواست دریافت بکاپ در صورت موجود بودن آن، با پرداخت ۳۰ درصد هزینه تمدید، فایل‌های خود را دریافت نماید، همچنین حد اقل مبلغ دریافت بکاپ ۳۰۰ هزار تومان می‌باشد. مارال هاست مختار در تایید و یا رد درخواست ارائه بکاپ بعد از پایان دوره سرویس می‌باشد. تبصره:مشتری سرویس‌های هاست اشتراک، هاست حرفه‌ای، هاست ابری، هاست کلاستر، هاست پرترافیک و هاست وردپرس تا ۵ روز پس از تعلیق سرویس می‌توانند بکاپ خود را در صورت عدم تمایل به تمدید قرارداد به صورت رایگان دریافت نمایند.
17.8 با توجه محدودیت‌های نرم‌افزاری سیستم‌های بکاپ‌گیری روی سرورهای اشتراکی، شرکت تعهدی در خصوص بکاپ‌گیری از سرویس‌های میزبانی با حجم بالای ۳ گیگابایت به صورت رایگان ندار .
17.9 شرکت تعهدی جهت ارائه بکاپ برای سرورهای مجازی و یا اختصاصی، چه به صورت اکسپورت فایل سرور مجازی و یا به هر طریق دیگری ندارد. مشترک در صورت نیاز به ایجاد بکاپ، می‌تواند با ابزارهای مورد نیاز خود بر بستر سیستم‌عامل سرور، بکاپ‌های مورد نیاز خود را ایجاد و آن را خارج از شبکه میزبانی مارال هاست نگهداری نماید.
17.10 سرویس‌های نمایندگی و سرور مجازی، شامل دریافت بکاپ به صورت بند 17.7 نمی‌باشد و مشتری می‌بایست جهت دریافت بکاپ، سرویس خود را در حد اقل دوره زمانی موجود تمدید نماید، تا امکان دسترسی به سرویس جهت ایجاد بکاپ فراهم شود.

فصل هجدهم: شرایط و قوانین مالی

18.1 نحوه پرداخت در پرتال کاربران درج شده است. به طور عمومي خريدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پايان مدت سرويس نگهداري نمايد.
18.2 خريدار موظف است پرداخت خود را به طور نقدي و يا در وجه حساب‌هاي اعلام شده در پرتال کاربران بپردازد. در شرايطي که شرکت در راستاي مساعدت با خريدار اقدام به پذيرش چک مدت‌دار در خصوص فاکتور وي نمايد، با عدم وصول وجه چک، خريدار موظف است در روز سررسيد فوراً اقدام به واريز وجه به حساب‌هاي اعلام شده نمايد و لاشه چک خود را دريافت نمايد در غير اين صورت هزينه تاخير در وصول اسناد، پيگيري‌هاي حقوقي، اياب‌و‌ذهاب و ساير موارد نيز بر عهده خريدار خواهد بود. ضمناً در اينگونه موارد شرکت حق دارد ضمن تعليق سرويس، فاکتور خريداري که قسمتي از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده و خسارات وارده بر شرکت و هزينه سرويس را از آن کسر نمايد.
18.3 به دليل محدوديت‌هاي نگهداري داده‌هاي حسابداري، فيش بانکي و يا حواله‌اي که براي افزايش اعتبار و يا پرداخت يک صورت حساب، تنها تا ۶ ماه پس از واريز قابليت استفاده را خواهد داشت.
18.4 شرکت، حق تامين و وصول کليه مطالبات و جرائم، سود تاخير در پرداخت و ساير هزينه‌هاي خود از محل قطع موقت و يا دائم کليه سرويس‌ها و اعتبارات خريدار نزد خود را خواهد داشت و در صورتي‌که خريدار فوراً  به اخطار اعلام شده از سوي شرکت توجه ننمايد حق هر گونه اعتراض بعدي را از خود سلب مي‌نمايد لازم به ذکر است مدت قطعي سرويس ناشي از عدم پرداخت مطالبات شرکت به مدت سرويس‌دهي افزوده نخواهد شد و کليه مسئوليت‌هاي ناشي از اين نوع قطع سرويس برعهده خريدار مي‌باشد.
18.5 در صورتي‌که شرکت تشخيص دهد هر يک از سرويس‌ها و يا کالاي خريداري شده يک خريدار در زمان تحويل، با حجم بيشتر و يا با امکانات بهتر و يا زمان طولاني‌تر و يا هر مورد هزينه بر بالاتري از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وي قرار گرفته و يا به هر دليل خريدار به اين حجم بيشتر و يا امکانات بهتر و منابع بيشتر ويا زمان طولاني‌تر دست پيدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما‌به‌تفاوت تعرفه‌اي آنرا از خريدار دريافت نمايد؛ پرداخت اين هزينه براي خريدار اجباري مي‌باشد و شرکت حق استيفا طلب خود را از نحوه دريافت بدهي‌هاي خريدار خواهد داشت.
18.6 شرکت براي گسترش خدمات و افزايش سرويس‌دهي به خريداران خود در بازه‌هاي مختلف زماني اقدام به انتشار و توزيع بن‌هاي خريد مي‌نمايد. لازم به ذکر است که شرکت در پذيرش و يا عدم پذيرش اين بن‌ها دربازه‌هاي تخفيف و ايام خاص مختار مي‌باشد.
18.7 براي خريد يک سرويس ميزباني و يا يک بسته نرم‌افزاري امکان پذيرش بيش از يک بن وجود ندارد.
18.8 هيچ يک از کمک هزينه‌ها و خدمات مازاد بسته‌ها قابل تبديل به ارزش ريالي و کسر از فاکتور نمي‌باشد.
18.9 بازگشت پول:
18.9.1 کلیه سرویس های میزبانی وب به جز موارد اعلام شده در ذیل دارای ۱۰ روز گارانتی باز گشت هزینه بعد از خرید و واریز وجه می‌باشد. در حال حاضر سرویس‌های ثبت و انتقال دامنه شامل گارانتی بازگشت هزینه نمی‌باشد.
18.9.1.1 ملاک از بازه ۱۰ روز، از زمان خرید و واریز وجه و نه زمان تحویل می‌باشد، زمان آماده‌سازی سرویس و ارائه خدمات فنی جزئی از بازه خرید می‌باشد و مبداً محاسبه زمان شروع تحویل سرویس نمی‌باشد. .
18.9.1.1.1 کلیه سرویس‌های میزبانی وب شامل، هاست لینوکس اشتراکی ، هاست وردپرس و هاست ابری که سفارش آنها از تاریخ ۱ دی ماه ۱۳۹۹ به بعد باشد برای اولین دوره ثبت سفارش، شامل گارانتی بازگشت هزینه در تمام طول دوره سرویس خواهد بود، لازم به ذکر است تمدید سرویس تابع این بند نخواهد بود.
در صورتی که مشترک در هر زمان در طول دوره سرویس درخواست لغو سرویس را داشته باشد، مارال هاست با محاسبه زمان مصرف مشتری به صورت روزشمار بر اساس نزدیک ترین دوره قبلی مانده هزینه پرداختی مشتری را در صورتی که زمان لغو سرویس کمتر از ۱۰ روز بعد از ثبت سفارش باشد به روش درخواستی مشتری و در صورتی که بیشتر از ۱۰ روز باشد تنها به اعتبار کیف پول مشتری در وب سایت مارال هاست واریز خواهد شد.
تبصره : با توجه به این که قیمت محصولات ممکن است به‌روز‌رسانی شود و یا در مراحلی برای سفارش مشترک تخفیف در نظر گرفته شود، ملاک هزینه پرداختی مشتری در زمان ثبت سفارش می‌باشد.
مثال :
مثال شماره ۱ : اگر شما یک سرویس با دوره ۳ ماه خریداری نمایید و در روز ۴۵ام خرید خود درخواست لغو را ثبت نمایید، هزینه دو ماه بر اساس قیمت سرویس در دوره ماهیانه را پرداخت و مانده هزینه خود را دریافت خواهید کرد.
مثال شماره ۲: اگر شما یک سرویس ۳ ساله را خریداری نمایید و پس از ۲ سال و ۵ ماه تمایل به لغو سرویس داشته باشید، هزینه مصرفی شما به صورت ( هزینه ۲ سال سرویس+ هزینه ۳ ماه سرویس+ (هزینه ۲ ماه سرویس بر اساس قیمت ماهیانه) برای شما محاسبه و مانده هزینه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.
سرويس‌هايي که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از:
سرورهای اختصاصی و سرورهای ابری ارائه شده توسط شرکت‌های خارجی که مارال هاست تنها پرداخت خرید را بر عهده دارد.
لایسنس‌های نرم‌افزاری و نرم‌افزارهای خریداری شده،
بسته‌های نرم‌افزاری طراحی شده توسط شرکت
دامنه‌های ثبت شده
هزینه کلیه سرویس‌ها و خدمات جانبی شامل نصب نرم افزارها و ستاپ کنترل‌پنل نصب شده روی سرور.
گواهینامه‌های اس‌اس‌ال
هزینه خدمات مشتریان VIP
کلیه سرویس‌های ارائه شده در جشنواره‌ها و حراجی‌های دوره‌ای به عنوان سرویس ویژه در جشنواره و یا حراج ویژه.
کلیه سرویس‌هایی که به هر نحوی، کل و یا مبلغی از آن با بن و یا کدهای تخفیف (در جشنواره‌ها و یا شرایط فروش عادی) خریداری شده باشد به صورت کامل امکان لغو سرویس ندارد.
کلیه سرویس‌هایی که به هر نحوی، کل و یا مبلغی از آن با بن و یا کدهای تخفیف (در جشنواره‌ها و یا شرایط فروش عادی) خریداری شده باشد به صورت کامل امکان لغو سرویس ندارد.
کلیه سرویس‌هایی که به هر نحوی، کل و یا مبلغی از آن با بن و یا کدهای تخفیف (در جشنواره‌ها و یا شرایط فروش عادی) خریداری شده باشد به صورت کامل امکان لغو سرویس ندارد.
18.9.2 ضمانت برگشت وجه تنها در خرید سرويس‌هاي جديد ارائه می‌شود، تمديد يا ارتقاي هر سرويس شامل ضمانت برگشت وجه نمي‌شود.
18.9.3 پس از پايان مدت ضمانت برگشت وجه، هيچ‌گونه درخواستي مبني بر برگشت پول مسموع نخواهد بود.
18.9.4 مبالغی که به عنوان افزایش اعتبار در سامانه مدیریت مشتریان توسط مشتری ثبت و پرداخت می‌شود، قابل بازگشت نمی‌باشد و مشتری تنها می‌تواند از اعتبار موجود سرویس‌های فعلی را تمدید نماید و یا سرویس جدیدی خریداری نماید. همچنین بازگشت هزینه سرویس‌هایی که از اعتبار مشتری خریداری شده‌اند تنها به اعتبار اکانت مشتری قابل عودت خواهد بود.
18.9.5 چنانچه مشتری از سرویس‌هایی در مارال هاست استفاده نماید که خرید مجدد سرویس به منزله تمدید و یا شارژ اکانت باشد امکان بازگشت هزینه سرویس وجود نخواهد داشت، این تبصره شامل خرید سرویس دوم به بعد ایمیل مارکتینگ و شارژ سامانه پیام کوتاه می‌باشد.
18.9.6 برگشت پول با درخواست کتبي مالک تنها از طريق اعلام يک شماره حساب بانکی توسط خريدار و واريز اينترنتي به آن حساب از طريق سيستم اينترنتي پس از کسر هزينه‌هاي قرارداد شامل هزينه پيک (در صورتي که وجه توسط پيک دريافت شده باشد) و يا هزينه کارمزد بانک (در صورتي که مبلغ توسط پرداخت آنلاين بانک پرداخت شده باشد) و هزينه امور فني، مالي و اداري، هزینه‌های نصب اولیه و یا انتقال فایل‌ها و معادل ۲۰% ممکن است.
18.9.6.1 طبق قوانین مبارزه با پول‌شویی واریز وجه مورد درخواست مشتری تنها به حساب بانکی به نام درج شده در ناحیه کاربری مارال هاست امکان‌پذیر می‌باشد، در صورت عدم تطابق اطلاعات مندرج در ناحیه کاربری و شماره حساب اعلام شده، وجه مورد درخواست به اعتبار اکانت کاربری مشتری واریز خواهد شد.
18.9.7 مارال هاست موظف است ظرف مدت ۱۰ روز پس از تایید درخواست لغو سرویس و محاسبه مبلغ قابل عودت وجه را به حساب اعلام شده توسط مشتری مطابق با بند ۱۸.۹.۵ واریز نماید.
18.10 بدهي‌ها:
18.10.1 شرکت با اعلام و اخطار قبلي در خصوص تسويه بدهي‌هاي معوق حق قطع سرويسي که خريدار براي آن بدهکار است و يا ساير سرويس‌ها و خريدهاي قبلي خريدار را داشته و مي‌تواند در صورت تمايل با تملک برخي از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرويس) از ميزان بدهي (اصل بدهي، جرائم و يا خسارات وارده بر شرکت) کسر نمايد.
18.11 جرائم :
18.11.1 شرکت حق دريافت هزينه براي تاخير مشتري در تمديد به موقع سرويس‌هاي دامنه ميزباني و امثالهم معادل ۲۰ درصد مجموع صورت‌حساب جهت فعال‌سازی مجدد سرویس مشتری را خواهد داشت.
18.11.2 در صورتی که سرویس خریداری شده توسط مشتری به دلایل عنوان شده در فصل هشتم این قرار داد مسدود شود، هیچ‌گونه حق درخواست بازگشت هزینه ای به مشتری چه قبل و یا بعد از ۱۰ روز تعلق نمی‌گیرد.
18.11.4 صورت‌حساب و قرارد کتبی و رسمی:
18.12.1 به جهت تشویق مشتری جهت خرید سرویس به صورت آنلاین، کلیه سرویس‌های ارائه شده در مارال هاست با تخفیف ۳۰ درصد جهت خرید آنلاین قیمت‌گذاری شده است، در صورتی که هر سازمان و یا مشتری حقیقی و یا حقوقی به هر دلیل نیاز به ثبت قرارداد رسمی و یا دریافت فاکتور رسمی از مارال هاست داشته باشد سرویس با قیمت واقعی و بدون در نظر گرفتن تخفیف ۳۰ درصدی خرید آنلاین برای مشتری محاسبه خواهد شد. عدد ۳۰ درصد هیچ ارتباطی با مطالبات قانونی نظیر مالیات مستقیم و یا ارزش افزوده ندارد. تنها جهنبه تشویقی جهت خرید آنلاین می‌باشد.
18.12.2 مشتری حد اکثر تا ۱۵ روز پس از پرداخت صورت‌حساب آنلاین، امکان درخواست صورت‌حساب رسمی پرداخت خود را دارد و پس از آن تاریخ به درخواست‌ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.
18.13 سرویس‌های رایگان ارائه شده روی محصولات خریداری شده، تنها طی همان قرارداد معتبر می‌باشد و مارال هاست در خصوص محاسبه و عدم محاسبه سرویس‌های ارزش افزوده که به صورت رایگان روی سرویس خریداری شده ارائه می‌گردد، مخیر به دریافت و محاسبه این هزینه ها در هنگام تمدید قرار داد می‌باشد.
18.14 پرداخت صورت‌حساب تمدید سرویس به منزله آگاهی کامل مشتری از سرویس دریافت شده در دوره آتی می‌باشد و هیچ گونه اداعای خسارت، عدم تطابق سرویس برای دوره‌های قبلی و دوره تمدید سرویس مسموع نمی‌باشد و کاربر نمی‌تواند هیچ گونه ادعا و شکایتی در این خصوص در مراجع قضایی و قانونی ثبت نماید.
18.15 در صورتی که همراه با سرویس، امکانات و یا سرویس‌های دیگری به صورت رایگان به مشترک بر روی این سرویس ارائه شود، در صورت لغو سرویس، هزینه سرویس‌هایی که به صورت رایگان فعال شده است کسر، و مانده مبلغ به کاربر عودت داده خواهد شد.

فصل نوزدهم: فورس ماژور

شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر انجام ندادن تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور، مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های دولتی و اعمال هرگونه تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می‌نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود

فصل بیستم: انقضا و تمدید خدمات

تاريخ تمديد يک سرويس منقضي شده، از زمان تاريخ انقضاء قبلي خواهد بود همچنين شرکت مسئوليتي در قبال نگهداري و ارائه اطلاعات و داده‌هاي خريدار پس از تاريخ انقضا نخواهد داشت، انجام تمدید قرارداد در هر زمانی از دوره فعلی سرویس به منزله پذیرش کلیه شرایط قرار داد و ادامه سرویس فعلی تا پایان دوره تمدید قرارداد می‌باشد، لذا تمدید قرارداد به عنوان دوره سرویس‌دهی جدید در نظر گرفته نخواهد شد.

فصل بیست و یکم: پذیرش مورد توافق‌نامه و ضوابط

با پرداخت مبلغ فاکتور و يا عضويت در سايت شرکت، خريدار مواد توافق‌نامه و ضوابط شرکت را پذيرفته و نيازي به اخذ امضاء از خريدار وجود ندارد.

فصل بیست و دوم: رویه حفاظت

شرکت در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصي خريدار مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و يا استفاده تبليغاتي را ندارد و تنها در صورت دريافت حکم قضائي اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانوني در اختيار مقام قضائي قرار خواهد داد.
اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دليل قابل رويت بودن براي عموم از اين قاعده مستثني مي‌باشد.

فصل بیست و سوم: خسارت و رفع مسئولیت

23.1 خدمات شرکت به همان شکلي که هستند ارائه مي‌شوند و هيچ‌گونه گارانتي صريح و ضمني شامل آنها نمي‌گردد. ضمناً هيچگونه ضمانتي مانند مطابق نياز خريدار بودن، بي‌عيب بودن، عدم قطعي، امنيت و … ارائه نمي‌شود. همه ضمانت‌هاي کتبي و شفاهي در مورد سرويس‌هاي شرکت که توسط کارکنان يا نمايندگان و يا سايرين ارائه شوند فاقد اعتبار مي‌باشند. شرکت هيچ‌گونه خسارتي بابت عملکرد سرويس خود به هر نحو نمي‌پردازد. شرکت تحت هيچ شرايطي مسئول حوادث احتمالي (مانند از دست رفتن داده‌ها روي سرور) نخواهد بود.
23.2 سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خريدار براي هريک از انواع سرويس‌ها حداکثر معادل هزينه پرداختي آن سرويس توسط خريدار بوده و شرکت هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال جبران خساراتي مازاد بر اين مبلغ نخواهد داشت.
23.3 در مواردی که اختلال فنی باعث از دسترس خارج شدن سرور میزبانی شود، شرکت موظف است حد اکثر تا دو برابر زمان قطعی به دوره زمانی سرویس مشتری اضافه نماید.
23.4 هر گونه محدودیتی که توسط سایر سرویس دهندگان بر روی محصولات ارائه شده از طرف مارال هاست و یا شرکت‌ها تامین‌کننده سرویس‌های مارال هاست، اعمال شود به واسطه عدم دسترسی فنی مارال هاست جهت رفع مشکل، مارال هاست مسئولیتی جهت رفع مشکل و یا ارائه سرویس جایگزین نخواهد داشت.

فصل بیست و چهارم: سلب اختیار

عدم اجراي بخشي از ضوابط و مواد توافق‌نامه شرکت نسبت به خريدار يا ديگران به منزله سلب حق اجراي مواد توافق‌نامه از شرکت نمي‌باشد.
از کمک به شما خشنود می‌شویم.

فهرست مطالب