مارال هاست

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، ساختمان کاویان، طبقه اول، واحد 111

03136260000

[email protected]

100% مدیریت شده

قدرت میزبانی اختصاصی، راهکار حرفه‌ای جهت رشد تجارت آنلاین شما

برترین سخت‌افزار، قدرتمندترین زیرساخت و بالاترین سطح خدمات فنی

راهکار مناسب، میزبانی کسب و کار شماست

موقعیت و دیتاسنترهای سروراختصاصی

سرور اختصاصی Hetzner
سرور اختصاصی OVH
سرور اختصاصی ورداستریم
سرور اختصاصی ایران

برای انتخاب سرور مناسب به کمک نیاز دارید ؟

روی کمک ما حساب کنید

برای انتخاب سرور اختصاصی مناسب، واحد پشتیبانی با دریافت اطلاعات تکمیلی بهترین گزینه را به شما معرفی خواهد کرد.

خدمات پشتیبانی بی حد و مرز

معتقدیم، ارائه خدمات پشتیبانی فنی بخش جدایی ناپذیر از خدمات سرور اختصاصی می باشد، مهمترین اولویت  ما ارائه زیرساخت با کیفیت میزبانی، جهت راه اندازی کسب  و کار شماست

ما ضررهای دانتایم، خرابی و مشکلات سخت‌افزاری برای اعتبار کسب و کار شما را کاملا درک می‌کنیم، به همین جهت بالاترین سطح تعهدات و SLA را برای خرید شما تضمین می‌کنیم.

واحد پشتیبانی جهت خرید سروراختصاصی تمام نیازمندی‌های شما را بررسی و بر اساس آن بهترین سرویس را به شما پیشنهاد می‌دهد. قبل از خرید با ما تماس بگیرید.

سطح تعهدات
پشتیبانی 24 ساعته
رعایت حریم خصوصی
مدیریت کامل سرور

چرا سرور اختصاصی مارال‌هاست

بهترین دیتاسنترها

در حال حاضر امکان تامین سرور اختصاصی از بیش از 20 دیتاسنتر معتبر داخلی و بین‌المللی برای ما فراهم می‌باشد و متاسب با نیاز شما می‌توانیم سرور اختصاصی کاملاً سفارشی را ارائه نماییم.

کمترین کارمزد خرید

سرورهای اختصاصی با کمترین کارمزد خرید به شما ارائه می‌شود، تمام سرورهای اختصاصی خارجی با 20 درصد کارمزد و به صورت کاملاً مدیریت شده، مطابق قیمت بین‌المللی سرویس به شما ارائه می‌گردد.

کمترین نگرانی از تحریم‌ها

به دلیل عقد قرارداد رسمی پارتنر خارجی مارال‌ هاست با دیتاسنترهای اروپایی و ارائه مدارک کاملاً معتبر، کمترین نگرانی از ایجاد مشکلاتی نظیر تحریم وجود خواهد داشت، و تیم با تجربه حقوقی ما موارد را پی‌گیری و رفع خواهند کرد.

امنیت شبکه و بهترین زیرساخت

هر چه در انتخاب دیتاسنتر و زیرساخت دقت بیشتری داشته باشیم، مشکلات آینده میزبانی کمتر خواهد بود، با بهترین ارائه دهندگان زیرساخت دیتاسنتر در ارتباط هستیم تا بالاترین سطح کیفیت زیرساخت را به شما ارائه کنیم.

ماموریت ما مدیریت زیرساخت کسب و کار شماست

چشم‌انداز، ماموریت و رسالت ما تماماً بر اساس ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریانمان استوار است.

آنچه به آن افتخار می‌کنیم، تفاوتی عمیق در ارائه و سطح خدمات پشتیبانی فنی نسبت به رقبای کاریمان بوده است، ما و خدمات ما را به چالش بکشید تا به بهترین نحو قدردان اعتماد شما باشیم.

0 K+
ساعت خدمات پشتیبانی ارائه شده
0 K+
سرویس ارائه شده

۱۵ سال تعهد و کیفیت خدمات

مارال هاست تیم اختصاصی شماست

میانگین امتیاز ما

4.8

سوالات متداول

سرورهای اختصاصی در موقعیت ایران، آلمان، فرانسه و هلند ارائه می‌شود.

در صورتی که بیشتر کاربران شما در ایران هستند، و یا با توجه به اختلالات ارتباطلات ایران با خارج وب‌سایت‌هایی که بر روی سرورهای خارج با اختلال مواجه هستند، بهتر است برای سرعت و دسترسی سریع‌تر از سرورهای ایران استفاده کنند.

بله، برای استفاده از سرورهای اختصاصی نیاز به مهارت‌های مدیریت سرور دارید، اما نگران نباشید سرورهای ارائه شده در مارال‌هاست به صورت کاملاً مدیریت شده ارائه می‌شود.

بله، کلیه مراحل انتقال توسط همکاران واحد پشتیبانی انجام خواهد شد. کلیه سرورهای اختصاصی ارائه شده در مارال هاست به‌صورت پایه دارای خدمات پشتیبانی سخت‌افزار و شبکه است، البته ممکن است خدمات ارائه شده فراتر از تعهدات دیتاسنتر و توسط واحد پشتیبانی مارال هاست نیز ارائه شود.

بله، کلیه مراحل انتقال توسط همکاران واحد پشتیبانی انجام خواهد شد. کلیه سرورهای اختصاصی ارائه شده در مارال هاست به‌صورت پایه دارای خدمات پشتیبانی سخت‌افزار و شبکه است، البته ممکن است خدمات ارائه شده فراتر از تعهدات دیتاسنتر و توسط واحد پشتیبانی مارال هاست نیز ارائه شود.

جدیدترین آموزش‌ها
از بلاگ

تا 90درصد تخفیف ثبت انواع پسوند خاص دامنه
کلیک کنید