Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

ایمیل‌های کسب و کار خود را حرفه‌ای ارسال کنید

با نام دامنه خود و بدون نگرانی از مشکلاتی نظیر عدم ارسال، تاخیر در ارسال و یا عدم دریافت ایمیل در اینباکس دریافت کننده، یک سرویس ایمیل حرفه‌ای را از ما دریافت کنید

سرویس-ایمیل-تجاری

3 قدم اصلی برای ایجاد سرویس ایمیل

راه‌اندازی سروی ایمیل می‌تواند برای شرکت شما چالش برانگیز باشد، با این 3 قدم اصلی به راحتی می‌توانید آن را راه‌اندازی کنید.

سرویس میزبانی ایمیل
انتخاب و سفارشی‌سازی امکانات

متناسب با نیاز خود، تعداد اینباکس و امکانات حرفه‌ای سرویس ایمیل را خریداری کنید.

سرویس میزبانی ایمیل
تایید دامنه

دامنه‌ای که قصد دارید روی آن سرویس ایمیل فعال شود، را با دستورالعمل ارسال شده بعد از خرید سرویس تایید کنید.

سرویس میزبانی ایمیل
ارسال ایمیل با نام دامنه اختصاصی

مراحل انجام کار تمام شد! هم اکنون ایمیل‌های خود را با نام دامنه اختصاصی، به اینباکس دریافت کننده ایمیل ارسال کنید.

چرا سرویس ایمیل سازمانی؟

سرویس میزبانی ایمیل
ارسال و دریافت ایمیل با نام دامنه اختصاصی

در سرویس ایمیل سازمانی، ایمیل‌های شما با نام دامنه و برند تجاری شما به صورت اختصاصی ارسال و دریافت می‌شود و یک راه حرفه‌ای و مطمئن برای مدیریت ارتباطات ایمیلی در سازمان شما است.

سرویس میزبانی ایمیل
رمزنگاری End to End ایمیل

تراکنش‌های ایمیل شما کاملاً رمزنگاری خواهد شد و امکان تغییر و یا شنود محتوای ایمیل وجود نخواهد داشت، اطلاعات حساس و محرمانه شما در تراکنش‌های ایمیلی غیر قابل دیکد و یا شنود خواهد بود.

سرویس میزبانی ایمیل
دسترسی SMTP ،IMAP ،POP

به‌ راحتی می‌توانید به نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل، دسکتاپ و موبایل خود متصل شوید و این امکان را خواهید داشت تا به صورت آنلاین یا آفلاین، در هر زمان به ایمیل خود دسترسی کامل داشته باشید.

سرویس میزبانی ایمیل
آنتی‌اسپمر پیشرفته

سامانه قدرتمند حفاظت از سرویس ایمیل سازمانی باعث حداکثر حفاظت در مقابل ایمیل‌های ناخواسته، ویروس‌ها و هرزنامه می‌شود. با این سامانه، می‌توانید به‌ راحتی از ایمیل‌های فیشینگ جلوگیری کنید.

سرویس میزبانی ایمیل
سیستم پاسخگویی اتوماتیک

با استفاده از قابلیت پاسخگوی اتوماتیک ایمیل علاوه بر فعال بودن پاسخگویی خودکار به ایمیل‌های ورودی، دقیقاً پس از دریافت ایمیل، اطلاعات مفیدی برای شروع یک ارتباط تجاری به مشتریان ارائه خواهید کرد.

سرویس میزبانی ایمیل
دسترسی به وب‌میل پیشرفته

سرویس ایمیل سازمانی، با ارائه یک وب‌میل کاملاً حرفه‌ای، به شما این امکان را می‌دهد، که با سهولت بالا به ایمیل‌های خود و امکانات کامل آن دسترسی پیدا کنید، و مدیریت ایمیل‌های خود را به راحتی داشته باشید.

سرویس میزبانی ایمیل

خرید سرویس ایمیل سازمانی

ما می‌دانیم هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود یک سرویس ایمیل سازمانی و سفارشی نیاز دارد، شما می‌توانید با کلیک روی گزینه ثبت سفارش، امکانات مورد نیاز و تعداد اینباکس خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید ایمیل سازمانی نیاز به یک دامنه اختصاصی دارد، پس اگر دامنه‌ای برای کسب و کار خود ندارید، می‌توانید همزمان با خرید ایمیل سازمانی، دامنه خود را نیز ثبت نمایید.

سوالات خود را از ما بپرسید

سرویس میزبانی ایمیل
سرویس میزبانی ایمیل

توضیحات بیشتر:

سرویس ایمیل هاست یا همان میزبانی ایمیل، یک سرویس میزبانی وب است که به شما امکان می‌دهد یک یا چند آدرس ایمیل اختصاصی با نام دامنه خود داشته باشید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که آدرس‌های ایمیلی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنید که با وب‌سایت یا برند شما مرتبط هستند.

انواع سرویس میزبانی ایمیل

مطالعه بیشتر…

سوالات متداول

سرویس ایمیل تجاری یک سرویس ایمیل پیشرفته است، که برای شرکت‌ها و سازمان‌ها مناسب است و امکان دسترسی و مدیریت ایمیل‌ها را دارید. همچنین این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد که با استفاده از نام دامنه اختصاصی،  نام برند خود را برای مشتریان تبلیغ کنند.

سرویس ایمیل تجاری از پروتکل‌های POP ،IMAP ،SMTP پشتیبانی می‌نماید.

شما می‌توانید از وب‌میل آنلاین سرویس ایمیل تجاری استفاده نمایید. همچنین می‌توانید از طریق نرم‌افزارهای Outlook / Outlook Express / Mozilla / Eudora / Entourage 2004 / Windows Mail به‌‌ راحتی به این سرویس متصل شده و ایمیل‌های خود را مدیریت نمایید. سرویس ایمیل تجاری با ابزارهای مدیریت ایمیل روی تمام سیستم‌عامل‌‌های موبایل نیز متصل می‌گردد و شما می‌توانید ایمیل‌های خود را از این طریق نیز مدیریت نمایید.

ارائه سرویس در فضای ابری به معنای ارائه سرویس ایمیل توسط یک سرویس دهنده ابری (Cloud Service Provider) است. به این صورت که سرویس دهنده ابری به عنوان یک پلتفرم مجازی، محیطی ایمن و مطمئن جهت ذخیره و مدیریت ایمیل‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این روش، کاربران نیازی به تهیه و نگهداری سرورهای خود برای استفاده از سرویس ایمیل ندارند و به راحتی می‌توانند از طریق اینترنت به سرویس ایمیل خود دسترسی پیدا کنند. این روش از دید کاربران مزایایی همچون افزایش امنیت، سهولت در دسترسی و کاهش هزینه‌های مرتبط با نگهداری سرورها را به همراه دارد.

قابلیت و سرعت دسترسی بالا در هر مکان برای سرویس‌های ایمیل بسیار حائز اهمیت است. لذا استفاده از تکنولوژی ابری به جهت اطمینان بالا در نگهداری اطلاعات و سرعت دسترسی بالا به جهت نوع ساختار این تکنولوژی در سرویس ایمیل تجاری، این سرویس را به یک محصول پر سرعت و با قابلیت اطمینان بالا تبدیل نموده است.

بله، با استفاده از سرویس ایمیل تجاری، شما می‌توانید به صورت چند دستگاهی (مانند کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و ...) به ایمیل خود دسترسی داشته باشید. برای این کار، شما به عنوان کاربر می‌توانید از طریق پروتکل‌های مختلفی مانند POP3، IMAP و Exchange به ایمیل خود دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق وب‌میل از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، به ایمیل خود دسترسی پیدا کنید.

شما در هنگام ثبت سفارش سرویس ایمیل تجاری نام دامنه خود را اعلام می‌‌نمایید. پس از ثبت سرویس یک دستورالعمل جهت اتصال سرویس ایمیل به دامنه برای شما ارسال می‌گردد و پس از انجام این تنظیمات شما بدون هیچ‌گونه مشکل می‌توانید، ایمیل‌های ارسالی خود را با نام دامنه خود ([email protected]) ارسال و ایمیل‌های دریافتی را نیز در وب‌میل خود دریافت و مدیریت نمایید.

سرویس ایمیل تجاری یک سرویس Transactional است و شما امکان استفاده از این سرویس جهت ایمیل مارکتینگ را ندارید. طبق استانداردهای تعریف شده در صورت استفاده از سرویس ایمیل تجاری جهت اهداف ایمیل مارکتینگ کل اکانت مسدود می‌گردد.

در حال حاضر محدودیت روزانه اکانت‌های ایمیل روی ۵۰۰ ایمیل ارسالی می‌باشد. محدودیتی در ایمیل‌های دریافتی وجود ندارد. محدودیت ۵۰۰ ایمیل در روز طی ۱۴ روز اعمال می‌شود و در اولین روز فعال شدن سرویس محدودیت ارسال ۲۵ عدد برای هر اکانت ایمیل می‌باشد که طی ۱۴ روز این محدودیت هر روز کاهش می‌یابد تا نهایت روی ۵۰۰ ارسال ایمیل ست شود.

آیا به دنبال سرویس دیگری هستید؟

اگر به دنبال سرویس دیگری هستید، می‌توانید پلن‌های زیر را بررسی نمایید. در صورتی که هر گونه سوال
یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به شما است.

سرویس میزبانی ایمیل

هاست لینوکس

 • دامنه رایگان
 • گواهینامه ssl رایگان
 • فضای‌دیسک نامحدود
 • تنظیمات سفارشی php
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

هاست ویندوز

 • منابع اختصاصی
 • فضای‌دیسک نامحدود
 • اپلیکیشن پول اختصاصی
 • آخرین ورژن دات نت‌کور
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

هاست وردپرس

 • IRدامنه رایگان
 • کش اختصاصی
 • بهینه‌سازی اختصاصی
 • منابع اختصاصی (ram,cpu)
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

هاست نمایندگی

 • تعداد اکانت نامحدود
 • گواهینامه SSL رایگان
 • آپلینک سرور Gbps 1
 • 10 روز گارانتی بازگشت وجه
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

هاست دانلود

 • ساختار ابری
 • پهنای‌باند نامحدود
 • پورت ۴۰ گیگابایت
 • گواهینامه SSL رایگان
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

سرور مجازی

 • تحویل آنی
 • هارد NVMe
 • منابع اختصاصی
 • پشتیبانی کاملاً رایگان
ثبت سفارش
سرویس میزبانی ایمیل

سرور اختصاصی

 • پشتیبانی اختصاصی
 • امکان خرید بلندمدت
 • مدیریت فنی کاملاً رایگان
 • امکان سفارشی‌سازی منابع
ثبت سفارش