مارال هاست

Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

بازگشت هزینه

مطابق شرایط توافق نامه و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده نهایی، مارال هاست روی برخی از سرویس‌ها تضمین بازگشت هزینه ارائه می‌نماید و متعهد می‌گردد که مطابق با شرایط توافقنامه سرویس مشتری را با درخواست ایشان لغو و هزینه را مطابق مفاد توافقنامه به ایشان عودت نماید.

شرایط لغو سرویس محصولات مارال هاست:

۱. کلیه سرویس‌های میزبانی وب شامل، هاست لینوکس اشتراکی، هاست وردپرس و هاست ابری که سفارش آنها از تاریخ ۱ دی‌ماه ۱۳۹۹ به بعد باشد شامل گارانتی بازگشت هزینه در تمام طول دوره سرویس خواهد بود.

در صورتی‌ که مشترک در دوره اول خرید از دوره سرویس درخواست لغو سرویس داشته باشد، مارال هاست با محاسبه زمان مصرف مشتری به‌ صورت روزشمار بر اساس نزدیک‌ترین دوره قبلی، مانده هزینه پرداختی مشتری را زمانی ‌که در بازه ۱۰ روز بازگشت هزینه باشد به روش مورد درخواست مشتری و اگر خارج از بازه ۱۰ روز باشد تنها به اعتبار کیف پول مشتری عودت خواهد داد.

تبصره: با توجه‌ به اینکه قیمت محصولات ممکن است به‌روزرسانی شود و یا در مراحلی برای سفارش مشترک تخفیف در نظر گرفته شود، ملاک هزینه پرداختی مشتری در زمان ثبت سفارش است.

به‌عنوان‌مثال:

مثال شماره یک: اگر شما یک سرویس با دوره ۳ ماه خریداری نمایید و در روز ۴۵ام خرید خود، درخواست لغو را ثبت نمایید، هزینه دو ماه بر اساس قیمت سرویس در دوره ماهیانه را پرداخت و مانده هزینه خود را دریافت خواهید کرد.

مثال شماره دو: اگر شما یک سرویس ۳ساله را خریداری نمایید و پس از ۲ سال و ۵ ماه تمایل به لغو سرویس داشته باشید، هزینه مصرفی شما به‌صورت (هزینه ۲ سال سرویس + هزینه ۳ ماه سرویس + هزینه ۲ ماه سرویس بر اساس قیمت ماهیانه) برای شما محاسبه و مانده هزینه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.

۲. سایر سرویس‌های هاست اشتراکی دارای گارانتی ۱۰ روز تقویمی پس از ثبت سفارش جهت بازگشت هزینه هستند.

۳. کلیه سرورهای مجازی دارای ۱۰ روز گارانتی بازگشت هزینه پس از ثبت سفارش هستند.

۴. سرویس‌هایی که به نحوی از شرکت دیگری خریداری و به مشترک نهایی ارائه می‌شود، جهت بازگشت هزینه تابع شرایط قرارداد شرکت ارائه‌دهنده خدمات هستند.

سرویس‌هایی که تابع شرایط لغو و بازگشت هزینه نیستند:

  1. ثبت و تمدید دامنه‌های اینترنتی
  2. لایسنس‌های نرم‌افزاری مستقل و یا ارائه شده بر روی محصولات میزبانی
  3. بسته‌های نرم‌افزاری ارائه شده توسط شرکت
  4. کلیه خریدهای جشنواره و یا سرویس‌هایی که با کد تخفیف ثبت می‌گردد.
  5. گواهینامه‌های SSL
  6. هزینه ترافیک مصرفی روی سرورهای اختصاصی، سرور مجازی و یا سرویس‌های میزبانی به‌ نحوی‌که خارج از روال مصرف عادلانه و ناقض شرایط توافق‌نامه در خصوص محدوده مصرف باشد.
  7. هزینه کلیه سرویس‌ها و خدمات جانبی شامل نصب نرم‌افزارها و ستاپ کنترل‌پنل نصب شده روی سرور 
  8. تمدید کلیه سرویس‌های ارائه شده در مارال هاست
  9. کلیه درخواست‌های لغو خارج از زمان مجاز

به‌روزرسانی شرایط توافق‌نامه:

صفحه شرایط بازگشت هزینه تابع صفحه شرایط توافق‌نامه است و تنها به جهت سهولت مطالعه شما طراحی شده است، شما می‌توانید کلیه مفاد شرایط توافق‌نامه را در لینک صفحه توافقنامه استفاده از خدمات مطالعه نمایید.

محتوای این صفحه ممکن است با تغییر شرایط و یا ارائه خدمات جدید به‌روزرسانی شود.

آخرین به‌روزرسانی: ۱-۱۱-۱۳۹۹ 


30درصد تخفیف خرید

سرویس‌های میزبانی وب و ثبت دامنه
در سبد خرید خود کد تخفیف FLATSALE را ثبت کنید.