جهش به محتوا
ورود کاربران

بازگشت هزینه

بازگشت هزینه

مطابق شرایط توافق نامه و در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده نهایی، مارال هاست روی برخی از سرویس ها تضمین بازگشت هزینه ارائه می نماید و متعهد می گردد که مطابق با شرایط توافقنامه سرویس مشتری را با درخواست ایشان لغو و هزینه را مطابق مفاد توافقنامه به ایشان عودت نمایند .

شرایط لغو سرویس محصولات مارال هاست :

1. کلیه سرویس های میزبانی وب شامل ، هاست لینوکس اشتراکی ، هاست وردپرس و هاست ابری که سفارش آنها از تاریخ ۱ دی ماه ۱۳۹۹ به بعد باشد شامل گارانتی بازگشت هزینه در تمام طول دوره سرویس خواهد بود.

در صورتی که مشترک در هر زمان در طول دوره سرویس درخواست لغو سرویس را داشته باشد، مارال هاست با محاسبه زمان مصرف مشتری به صورت روزشمار بر اساس نزدیک ترین دوره قبلی مانده هزینه پرداختی مشتری را در صورتی که در بازه ۱۰ روز بازگشت هزینه باشد به روش مورد درخواست مشتری و در صورتی که خارج از بازه ۱۰ روز باشد تنها به اعتبار کیف پول مشتری عودت خواهد داد .

تبصره : با توجه به این که قیمت محصولات ممکن است بروز رسانی شود و یا در مراحلی برای سفارش مشترک تخفیف در نظر گرفته شود ، ملاک هزینه پرداختی مشتری در زمان ثبت سفارش می باشد.

بالفرض مثال :

مثال شماره یک : اگر شما یک سرویس با دوره ۳ ماه خریداری نمایید و در روز ۴۵ ام خرید خود درخواست لغو را ثبت نمایید ، هزینه دو ماه بر اساس قیمت سرویس در دوره ماهیانه را پرداخت و مانده هزینه خود را دریافت خواهید کرد .

مثال شماره دو : اگر شما یک سرویس ۳ ساله را خریداری نمایید و پس از ۲ سال و ۵ ماه تمایل به لغو سرویس داشته باشید ، هزینه مصرفی شما به صورت ( هزینه ۲ سال سرویس + هزینه ۳ ماه سرویس + (هزینه ۲ ماه سرویس بر اساس قیمت ماهیانه) برای شما محاسبه و مانده هزینه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد .

2. سایر سرویس های هاست اشتراکی دارای گارانتی 10 روز تقویمی پس از ثبت سفارش جهت بازگشت هزینه می باشد .

3. کلیه سرور های مجازی دارای 10 روز گارانتی بازگشت هزینه پس از ثبت سفارش می باشد .

4. سرویس هایی که به نحوی از شرکت دیگری خریداری و به مشترک نهایی ارائه می شود جهت بازگشت هزینه تابع شرایط قرارداد شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد .

سرویس هایی که تابع شرایط لغو و بازگشت هزینه نمی باشد :

1. ثبت و تمدید دامنه های اینترنتی
2. لایسنس های نرم افزاری مستقل و یا ارائه شده بر روی محصولات میزبانی
3. بسته های نرم افزاری ارائه شده توسط شرکت
4. کلیه خرید های جشنواره و یا سرویس هایی که با کد تخفیف ثبت می گردد
5. گواهینامه های SSL
6. هزینه ترافیک مصرفی روی سرور های اختصاصی ، سرور مجازی و یا سرویس های میزبانی به نحوی که خارج از روال مصرف عادلانه و ناقص شرایط توافق نامه در خصوص محدوده مصرف باشد
7. هزینه کلیه سرویس ها و خدمات جانبی شامل نصب نرم افزار ها و ستاپ کنترل پنل نصب شده روی سرور
8. تمدید کلیه سرویس های ارائه شده در مارال هاست شامل شرایط لغو و بازگشت هزینه نمی باشد .
9. کلیه درخواست های لغو خارج از زمان مجاز جهت ثبت درخواست بازگشت هزینه

بروز رسانی شرایط توافق نامه :

صفحه شرایط بازگشت هزینه تابع صفحه شرایط توافق نامه می باشد و تنها جهت سهولت مطالعه شما طراحی شده است ، شما می توانید کلیه مفاد شرایط توافق نامه را در لینک صفحه توافق نامه استفاده از خدمات مطالعه نمایید .

محتوای این صفحه ممکن است با تغییر شرایط و یا ارائه خدمات جدید بروز رسانی شود .

آخرین بروز رسانی : 1-11-1399
مارال هاست