مارال هاست

Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

تکنولوژی ناامن ویرانگر است، با ارتقای امنیت از فاجعه در امان باشید.

سرویس‌ها و ابزار‌های امنیتی راهکاری مطمئن جهت ارتقای امنیت زیرساخت

ابزارهای امنیتی وب

راهکاری جامع جهت ارتقای امنیت وب‌سایت و زیرساخت شبکه شما

به کاربران بها دهید

گواهینامه SSL

نماد قفل را در کنار نشانی اینترنتی خود دریافت کنید و به مشتریان نشان دهید که بازدید از سایت شما ایمن است، گواهینامه SSL را خریداری و آن را نصب کنید، مسیردهی‌ها را اصلاح کنید و امنیت بیشتر را به کاربران خود ارائه نمایید.

امنیت

نفوذ هکرها را جدی بگیرید

تست نفوذ

انتشار ناخواسته داده‌ها ممکن است یک شخص، سازمان و یا یک کشور را با بحران روبه‌رو کند، درحالی‌که به‌راحتی می‌توان با راهکارهای نه‌چندان پیچیده مانند کشف باگ و رخنه‌های قابل نفوذ قبل از ایجاد فاجعه و رفع آنها، امنیت زیرساخت را حفظ کرد.

امنیت

ما مشتاق کمک کردن هستیم

هر زمان هر سؤالی در خصوص سرویس‌های تست نفوذ، امنیت، سایر محصولات ما و یا نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی داشتید با کمال افتخار در کنار شما هستیم، با ما تماس بگیرید.

امنیت

۱۵ سال تعهد و کیفیت خدمات

مشتریان ما چه می‌گویند؟

امیرحسین م

اولا فکر می کردم سرویس شما شوخیه، ولی وقتی حجم زیادی از داده‌ هام رو تو سرویس دهنده های معروف دیگه از دست دادم و پشتیبانی بدشون رو دیدم، قدر شما رو دونستم، از وقتی هم با کارشناس های رده بالای شما صحبت کردم، فهمیدم آدم حسابی تو تیمتون زیاد دارید.

star rating 1star rating 2star rating 3star rating 4star rating 5
شهرام رامی

حدود ۱۰ سال با مارال هاست کار میکنم و از خدماتشان بسیار راضی هستم ، قیمتها کمی به نسبت دیگر هاستینگ ها بالاتر است اما سرعت در پاسخگویی ، خدمت رسانی دقیق و احترام به مشتری را به جرات میتونم بگم در هیچ شرکت هاستینگ دیگری ندیدم .

star rating 1star rating 2star rating 3star rating 4star rating 5
سینا

مارال هست بهترینه. به جرات میتونم بگم هیچ شرکتی توی ایران در این زمینه ی کاری، بهتر از مارال هاست نیست. خدمات عالی، قیمت های مناسب، پشتیبانی بسیار بسیار دقیق و همراه. من خیلی راضی هستم و امیدوارم همیشه موفق باشند و روز به روز کارشون رو گسترش بدن.

star rating 1star rating 2star rating 3star rating 4star rating 5

30درصد تخفیف خرید

سرویس‌های میزبانی وب و ثبت دامنه
در سبد خرید خود کد تخفیف
FLATSALE را ثبت کنید.