Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

هر آسیب‌پذیری مسیری بالقوه برای از بین بردن اطلاعات و داده‌های حیاتی شماست

از زیر ساخت شبکه، وب‌سایت و اپلیکیشن خود در برابر رخنه‌های امنیتی با سرویس تست نفوذ محافظت کنید. امنیت را جدی بگیرید.

pentesting چیست ؟

با استفاده از سرویس تست نفوذ می‌توانید سیستم خود را بررسی نمایید و اطمینان حاصل کنید که آیا اقدامات امنیتی پیاده سازی شده قادر به جلوگیری از خطرات امنیتی برای وب سایت، اپلیکیشن، سازمان شمامی باشد یا خیر. همچنین گزارشات تست نفوذ نیز راهکارهایی را پیشنهاد می دهند که برای کاهش خطر دسترسی غیر مجاز به سیستم می توان بر اساس آن اقدام نمود. با این روش، امکان سوءاستفاده از آسیب‌پذیری‌های موجود کاهش می‌یابد و راهکارهای مناسبی برای رفع نقاط ضعف امنیتی ارائه می‌شود. 

روش‌های انجام pentesting​

تست نفوذ

جعبه خاکستری

در این روش، کارشناسان امنیت سایبری با داشتن اطلاعاتی محدود مانند دسترسی یک کاربر عادی در سازمان، سعی می‌کنند، نقاط آسیب‌پذیر و نفوذپذیری‌های احتمالی را شناسایی کنند.

تست نفوذ

جعبه سفید

در این روش، سازمان‌ها و یا متقاضیان تست‌های نفوذ اطلاعات کامل و جامعی از سیستم و زیرساخت‌های خود، نقشه شبکه و برنامه‌های کاربردی سازمان را در اختیار تستر نفوذ قرار می‌دهند.

تست نفوذ

جعبه سیاه

در این روش کارشناسان امنیتی مثل یک هکرکلاه‌سیاه با هدف ارزیابی سیستم، بدون داشتن دانشی ازجزئیات داخلی آن، تلاش می‌کنند تا نقاط ضعف و نفوذ پذیری را شناسایی کنند.

استانداردهای تست نفود

 انجام عملیات pen-testing بر اساس استاندارد OWASP مطابق با آخرین تغییرات سال ۲۰۲۱ و چک‌لیست WSTG 4.2 متناسب با حوزه تست، پیاده‌سازی خواهد شد. چک‌لیست‌های ارائه‌شده توسط این استاندارد اطمینان خاطر بالایی در کشف نقاط آسیب‌پذیر روی هر حوزه تست ارائه خواهد داد و تضمین‌کننده امنیت نسبی بالایی پس از انجام عملیات pentesting خواهد بود.
تست نفوذ
تست نفوذ

گزارش نهایی تست نفوذ

پس از انجام عملیات تست نفوذ، کارشناسان امنیت شرکت مارال‌هاست گزارش کاملی از آسیب‌پذیری‌های شناسایی شده، توضیحات جامع در خصوص آسیب‌پذیری‌ها و همچنین راهکارهای عمومی برای رفع آن‌ها به شما ارائه خواهند کرد. این گزارش به عنوان یک راهنمایی کامل برای بهبود امنیت و رفع ضعف‌های شناسایی شده شما عرضه خواهد شد.

تست مجدد پس از رفع آسیب‌پذیری

با هدف اطمینان کامل از رفع نقاط آسیب‌پذیر، پس از تأیید نهایی پروژه‌های تست شما، مارال هاست یک مرحله تست مجدد را بر اساس آسیب‌های شناسایی شده انجام خواهد داد. این مرحله از تست به منظور اطمینان از رفع کامل نقاط آسیب‌پذیر و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی از این نقاط انجام می‌شود.
تست نفوذ

خدمات تست نفوذ

تست نفوذ

تست نفوذ شبکه

در شبکه‌های آسیب‌پذیر، حوادثی مانند دست‌کاری، حذف، سوءاستفاده و یا انتشار اطلاعات محرمانه، یا حتی اختلال در تجهیزات صنعتی اتفاق می‌افتد. به همین دلیل، امنیت شبکه به عنوان یک مسئله حیاتی در سطح سازمان باید به خوبی تأمین شود و سرویس تست نفوذ شبکه، یک راهکار مناسب برای کشف نقاط آسیب‌پذیر در شبکه است.

تست نفوذ

تست نفوذ API

APIها محبوبیت زیادی در بین توسعه‌دهنده‌گان دارند و به همین علت، حفظ امنیت آن‌ها امری بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که نقاط ضعف در API شناسایی و رفع نشوند، باعث ورود آسیب‌پذیری‌های خطرناک به سیستم خواهد شد. سرویس تست نفوذ API، راهکاری مناسب و ضروری جهت کشف و رفع این نقاط ضعف است.

تست نفوذ

تست نفوذ وب اپلیکیشن

امروزه حملات سایبری به نرم‌افزارهای تحت وب بسیار گسترده شده‌اند و امنیت این نرم‌افزارها بسیار حیاتی است. سرویس تست نفوذ به کاربران این امکان را می‌دهد تا نقاط آسیب‌پذیری نرم‌افزارهای تحت‌وب و اپلیکیشن خود را شناسایی کنند تا از ابزارهای تحت وب ارائه‌شده توسط سازمان خود با اطمینان بیشتری استفاده کنند.

تست نفوذ

تست نفوذ اپلیکیشن تلفن‌ همراه

به دلیل محبوبیت استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل، امنیت آنها بسیار حیاتی است. ذخیره اطلاعات حیاتی و محرمانه در این اپلیکیشن‌ها می‌تواند باعث افشای اطلاعات کاربران شود. بنابراین با انجام تست نفوذ اپلیکیشن‌های موبایل این سرویس با کشف رخنه‌های نرم‌افزارهای مبتنی بر موبایل، ریسک‌های افشای اطلاعات حیاتی کاربران را کاهش می‌دهد.

واحد pentesting مارال هاست

ما همیشه کنار شما خواهیم بود

خدمات پروژه pentesting شرکت مارال هاست به منظور ارتقای سطح امنیت شبکه و نرم‌افزار شما، با رعایت استانداردهای بین‌المللی و با استفاده از ابزارهای تجاری و تجربه کارشناسان امنیت سایبری ارائه می‌گردد. با انجام تست تمام‌ عیار ما، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سطح امنیت شما به بهترین شکل ممکن تامین شده است.

تست نفوذ

سفارش تست نفوذ

از زیرساخت امن ما برای ارائه خدمات به مشتریان خود لذت ببرید.

برای شروع تست نفوذ، خدمات مشاوره ما برای استفاده از تست نفوذپذیری کاملاً رایگان ارائه می‌شود. می‌توانید نگرانی‌های خود را با ما در میان بگذارید، تیم متخصص ما بهترین راه‌حل‌های امنیتی را به شما ارائه خواهد کرد. همین الان با ما تماس بگیرید.

تست نفوذ