جهش به محتوا
ورود کاربران

تست نفوذ

وظیفه اش شناسایی نقاط آسیب پذیر می باشد

سرویس تست نفوذ

هر نقطه نفوذپذیر راهی برای نابودی اطلاعات و داده‌های حیاتی شماست

سرویس تست نفوذ کلیه رخنه‌های زیرساخت شبکه، وب‌سایت و یا اپلیکیشن شما را شناسایی خواهد کرد؛ امنیت را جدی بگیرید.
  ضعف های امنیتی وب سایت و یا نرم افزار

  تست نفوذپذیری وب‌سایت

  تمام ضعف‌های امنیتی وب‌سایت و یا نرم‌افزار تحت وب را با درجه اهمیت هر رخنه شناسایی و راهکار رفع مشکل را ارائه خواهیم کرد.
  رخنه های امنیتی شبکه سازمان

  تامین امنیت زیرساخت سازمان

  کلیه رخنه‌های امنیتی شبکه سازمان را به‌صورت دو تست داخل و خارج از شبکه شناسایی و راهکار رفع مشکل ارائه خواهد شد.
  راهکاری جهت کشف کلیه باگ های نرم افزاری

  تست امنیت اپلیکیشن

  تست اپلیکیشن موبایل راهکاری جهت کشف کلیه باگ‌های نرم‌افزاری و ارائه بهترین راهکار جهت امنیت اپلیکیشن و کاربران نهایی خواهد بود.

  pentesting چیست ؟

  pentesting فرایند شناسایی هوشمندانه آسیب‌پذیری‌هایی است که سوءاستفاده از آن می‌تواند منجر به برهم‌خوردن امنیت زیرساخت شبکه، نرم‌افزار شما و یا از دست رفتن اطلاعات حساس نظیر داده‌های کاربر و یا اطلاعات مالی شود.

  در واقع pentesting یک روش مطمئن برای استقرار نسبی امنیت و کشف نقاط آسیب‌پذیر و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع نقاط ضعف امنیتی است.

  تیم pentesting مارال هاست

  انجام پروژه pentesting مطابق با استانداردهای توصیه شده بین‌المللی، استفاده از ابزارهای تجاری و تجربه موفق کارشناسان امنیت سایبری مارال هاست اطمینان‌بخش یک تست تمام‌عیار جهت استقرار امنیت در سطح نرم‌افزار و یا شبکه شما است.

  روش‌های انجام pentesting

  روش جعبه سیاه در pentestin

  جعبه سیاه

  در این روش، هیچ‌گونه اطلاعاتی در اختیار گروه امنیتی قرار داده نخواهد شد و کارشناسان امنیت سایبری مانند یک هکر کلاه‌سیاه سیستم را ارزیابی و نقاط نفوذ را شناسایی خواهند کرد.
  روش جعبه خاکستری در pentestin

  جعبه خاکستری

  در این روش، اطلاعات نسبتاً مناسبی در حد یک کاربر سازمانی در اختیار کارشناسان تست امنیت سایبری قرار خواهد گرفت و تست امنیت بر اساس دسترسی کاربر عادی انجام خواهد شد.
  روش جعبه سفید در pentestin

  جعبه سفید

  در این روش، سازمان‌ها و یا متقاضیان تست‌های نفوذ اطلاعات کامل و جامعی از سیستم و زیرساخت‌های خود، نقشه شبکه و برنامه‌های کاربردی سازمان را در اختیار تستر نفوذ قرار می‌دهند.

  استانداردهای تست نفود

  انجام عملیات pentesting بر اساس استاندارد OWASP مطابق با آخرین تغییرات سال ۲۰۲۱ و چک‌لیست WSTG 4.2 متناسب با حوزه تست، پیاده‌سازی خواهد شد. چک‌لیست‌های ارائه‌شده توسط این استاندارد اطمینان خاطر بالایی در کشف نقاط آسیب‌پذیر روی هر حوزه تست ارائه خواهد داد و تضمین‌کننده امنیت نسبی بالایی پس از انجام عملیات pentesting خواهد بود.

  خدمات تست نفوذ

  • تست نفوذ وب اپلیکیشن

   در حال حاضر طیف گسترده‌ای از حملات سایبری در سطح آسیب‌پذیری نرم‌افزارهای تحت وب است. این سرویس امکان کشف حداکثری نقاط آسیب‌پذیر نرم‌افزارهای تحت وب و وب اپلیکیشن را به شما ارائه خواهد کرد تا کاربرانتان با اطمینان خاطر بالاتر از ابزارهای تحت وب ارائه‌شده توسط شما استفاده نمایند.

  • تست نفوذ API

   APIها محبوبیت زیادی در بین توسعه‌دهندگان دارند و به همین جهت حفظ امنیت API یک الزام بسیار خطیر و وجود نقاط نفوذ در سطح API می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به امنیت داده‌ها و کارکرد صحیح سیستم وارد نمایید. سرویس تست نفوذ API راهکاری مناسب جهت کشف و رفع این آسیب‌پذیری‌ها است.

  • تست نفوذ اپلیکیشن تلفن همراه

   محبوبیت استفاده از موبایل اپلیکیشن‌ها، کاربری حداکثری موبایل، تجهیزات قابل‌حمل و همچنین ذخیره اطلاعات حیاتی و محرمانه در آن اهمیت تست نفوذ اپلیکیشن‌های موبایل را دوچندان نموده است، سرویس تست نفوذ موبایل اپلیکیشن با کشف رخنه‌های نرم‌افزارهای مبتنی بر موبایل، ریسک‌های افشای اطلاعات حیاتی کاربران را به حداقل ممکن کاهش خواهد داد.

  • تست نفوذ شبکه

   وجود یک شبکه با وضعیت امنیت ضعیف یک هشدار بسیار جدی برای سازمان است. دست‌کاری، حذف، سوءاستفاده و یا انتشار اطلاعات محرمانه و یا اختلال در تجهیزات صنعتی شاید کمترین اتفاقی است که در شبکه‌های آسیب‌پذیر قابل‌اجراست، امنیت شبکه امری حیاتی در سطح سازمان و سرویس تست نفوذ شبکه راهکاری مناسب برای کشف نقاط آسیب‌پذیر است.

  گزارش نهایی تست نفوذ

  پس از انجام عملیات تست نفوذ کارشناسان امنیت مارال هاست گزارش کاملی از آسیب‌پذیری‌های شناسایی شده، توضیحات کامل در خصوص آسیب‌پذیر و همچنین راهکارهای عمومی رفع آسیب‌پذیر به شما ارائه خواهند کرد، این گزارش راهنمایی کامل جهت ارتقای امنیت و حل ضعف‌های شناسایی شده خواهد بود.

  تست مجدد پس از رفع آسیب‌پذیری

  مارال هاست جهت اطمینان کامل از رفع نقاط آسیب‌پذیر، پس از اتمام پروژه‌های تست و تأیید نهایی شما یک مرحله تست مجدد بر اساس آسیب‌های شناسایی شده انجام خواهد داد تا اطمینان یابد نقاط آسیب‌پذیر کشف شده رفع و امکان سوءاستفاده از این نقاط نفوذ وجود نخواهد داشت.

  ثبت سفارش تست نفوذ

  مشتریان شما لایق خدمات از زیرساخت امن شما هستند

  برای شروع تست نفوذپذیری از خدمات مشاوره رایگان مارال هاست استفاده نمایید، نگرانی‌های خود را مطرح نمایید و یک راهکار کامل و جامع را برای استقرار امنیت زیرساخت دریافت نمایید. ما مشتاق گفتگو با شما هستیم.
  ۰۳۱ ۳۶۲۶ ۰۰۰۰
  خرید سرور مجازی و درخواست سرویس تست نفوذ خرید هاست لینوکس و درخواست تست نفوذ