جهش به محتوا
ورود کاربران

تخفیف ثبت دامنه

تخفیف ثبت دامنه

تخفیف ثبت دامنه ، فرصت عالی برای ثبت دامنه و ذخیره پول

تا 90 درصد قیمت تخفیف بگیرد

ما تخفیف ثبت دامنه را به شما ارائه می‌کنیم تا شما بتوانید دامنه خود را با قیمت بسیار کمتری از قیمت اصلی دامنه ثبت نمایید.

دامنه خود را با تخفیف ویژه ثبت نمایید
  • بالاترین میزان کاهش قیمت در ثبت دامنه دامنه‌های تخفیف‌دار را با کمترین حاشیه سود و بیشترین کاهش قیمت ممکن به شما ارائه خواهیم کرد.
  • دامنه‌های همنام برند خود را ثبت کنید اگر برای شغل شما پسوند خاص دامنه وجود دارد، فرصت ثبت دامنه با تخفیف را از دست ندهید.
  • ثبت دامنه‌های رند، یک سرمایه‌گذاری مطمئن با ثبت دامنه‌های رند می‌توانید با قیمت بسیار بالا به دیگران بفروشید و کسب درآمد کنید.

تخفیف ثبت دامنه فرصت عالی برای کسب‌وکار شما

با کمترین قیمت ممکن دامنه خود را در بازه یک‌ساله ثبت کنید و تا ۹۰ درصد در ثبت آن تخفیف بگیرید، تخفیف‌های موجود محدود است و به‌صورت ماهیانه به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین اگر به دنبال پسوندی خاص و قیمت عالی برای ثبت هستید با ما در تماس باشید، بهترین قیمت ممکن برای ثبت را به شما ارائه خواهیم کرد.

زمانی که کارگزارهای ثبت دامنه، پیشنهاد ویژه‌ای جهت ثبت دامنه به ما ارائه می‌کنند، ما هم این تخفیف‌ها را به شما ارائه می‌کنیم تا بتوانید دامنه خود را با قیمت بسیار کمتری از قیمت اصلی دامنه ثبت نمایید. این لیست به‌صورت مداوم به‌روزرسانی خواهد شد تا شما بتوانید در هر زمان از تخفیف‌های ویژه ثبت دامنه استفاده بفرمایید.
خرید دامنه ، انتقال دامنه ، ثبت دامنه تخفیف ثبت دامنه

رجیسترار معتبر و مطمین

رجیسترار معتبر و مطمین شما دامنه خود را در پنل TUCOWS ثبت خواهید کرد ، این رجیسترار دارای بالاترین شاخص امنیت در بین تمام رجیسترار ثبت دنیا را دارا می باشد .

قیمت مناسب

مارال هاست بهترین قیمت ثبت دامنه را در بین نمایندگان TUCOWS در ایران ارائه می نماید، شما بدون نگرانی از تحریم دامنه خود را ثبت خواهید کرد .

تغییر آنلاین در whois

به راحتی امکان تغییر مشخصات مالک دامنه در پنل مدیریت دامنه بین المللی برای شما امکانپذیر است و درگیر فرم های کاغذی نخواهید بود .

مدیریت DNS

شما به صورت آنلاین امکان مدیریت و ویرایش رکورد های DNS دامنه را خواهید داشت، در لحظه رکورد های شما آپدیت خواهد شد.

مدیریت Child Name Server

به صورت آنلاین و رایگان شما می توانید به هر تعداد که نیاز دارید ChildHost و دی ان اس اختصاصی روی دامنه ایجاد کنید.

دریافت EPPCode

شما در هر لحظه امکان دریافت کد انتقال دامنه خود را خواهید داشت ، هیچ گونه محدودیتی برای دریافت کد انتقال دامنه وجود ندارد.

مدیریت قفل دامنه

با امکان قفل دامنه در پنل مارال هاست ، ریسک از دست دادن دامنه و یا انتقال و ویرایش غیر مجاز روی دامنه را به صفر خواهید رساند.

تابع قوانین GDPR

دامنه های ثبت شده توسط ما تابع قوانین GDPR جهت حفاظت از اطلاعات شما خواهد بود، اطلاعات مالک دامنه برای همگان قابل نمایش نیست.

لیست دامنه های دارای تخفیف ثبت یکساله

با جست و جوی پسوند خود ، دامنه مورد نظر را بیابید و برای ثبت آن اقدام کنید ، فرصت ثبت با تخفیف محدود است.

تمامی قیمت ها به تومان می باشد.

آخرین تخفیف ها را در جدول زیر دنبال کنید.
تخفیف امروز
قیمت ثبت