جهش به محتوا
ورود کاربران
گواهینامه های SSL

مقاله از نصب SSL Certum

هر زمان نیاز به کمک داشتید، در کنار شما هستیم . با ما تماس بگیرید ( 031-3626 0000 ) یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

نصب SSL Certum

Certum تنها گواهینامه SSL برای دامنه های ایرانی یعنی دامنه‌های با پسوند ir قابل نصب است. زیرا تنها شرکتی که اجازه نصب SSL  بر روی دامنه های  ir  را میدهد این شرکت است. البته این به این معنا نیست که فقط بر روی دامنه های ir قابل نصب باشد . امکان نصب این SSL بر روی تمامی دامنه ها اعم از .com  و ….  وجود دارد.

می‌توانید گواهینامه‌ی Certum را از این لینک خریداری کنید. برای نصب گواهینامه SSl Certum روی دامنه‌ها ایرانی و سایر دامنه ها  ابتدا باید فایل csr را ایجاد کنیم . بدین منظور وارد هاست میشویم . فایل CSR را طبق این لینک ایجاد میکنیم. سپس وارد ناحیه کاربری شوید. در بخش سرویس‌های من طبق تصویر زیر گواهینامه SSL  را انتخاب کنید. اگر چند گواهینامه SSL  دارید به تاریخ خرید سرویس SSL  دقت کنید تا سرویس اشتباه ا انتخاب نکنید. سپس روی گزینه مدیریت کلیک کنید.

 

install Certum SSL
install Certum SSL on domain

 

در صفحه‌ای که باز می‌شود روی گزینه‌ی “برای پیکربندی گواهینامه کلیک کنید”  کلیک کنید.

یک صفحه‌ی جدید مطابقتصویر زیر برای شما باز می شود . در این صفحه باید ابتدا فایل CSR که در هاست ایجاد کرده ایم را در این قسمت وارد کنیم. میتوانید کد هایی که داخل باکس مربوط به CSR است را حذف کرده و کد CSR جدیدی که در مرحله‌ی قبل ایجاد کرده اید را در این قسمت وارد کنید.

دقت کنید زیر باکس CSR باید اطلاعات را طبق اطلاعات پروفایل ناحیه کاربری وارد کنید .

توجه داشته باشید که در این قسمت یک باکس مربوط به ایمیل داریم . اینجا ایمیلی را وارد کنید دسترسی به آن را داشته باشید چرا که ایمیل verify به آن ارسال خواهد شد. ترجیحا همان ایمیل admin دامنه‌تان را وارد کنید مثلاً [email protected]

instal Certum SSL
instal Certum SSL

پس از وارد کردن اطلاعات روی گزینه  ادامه کلیک کنید . صفحه‌ای مطابق تصویر زیر باز می‌شود در این صفحه تیکت مربوط به Add prefix “www”  را فعال کنید .

install Certum SSL
install Certum SSL

 

طبق تصویر زیر روش تایید را روی ایمیل ست کنید و در فیلد بعدی ایمیل admin دامنه را انتخاب کنید . سپس روی گزینه ” برای ادامه کلیک کنید ”  کلیک کنید. در نهایت طبق تصویر زیر منتظر میمانیم تا ایمیل وریفای را روی ایمیل Admin دامنه دریافت کنیم.

Install Certum SSL
Install Certum SSL

درصورتی که ایمیل وریفای را دریافت نکردید طبق تصویر زیر وارد ناحیه کاربری شوید و از گزینه ” ارسال مجدد ایمیل نوتیفیکشن ” استفاده کنید .

install Cerum SSL
install Cerum SSL

 

نکته: باید چک کنید که ا ایمیلی که برای دریافت تنظیمات ssl ست کرده اید ایمیل دریافت میکند یا نه  . مثلا ایمیل [email protected]. باید دریافتش را چک کنید اگر مشکلی در دریافت ایمیل دارد مشکل را حل کنید تا ایمیل وریفای دریافت شود .

سپس ایمیل زیر را دریافت خواهید کرد . آن را وریفای کنید .

به محض اینکه ایمیل را وریفای کنید ایمیلی باعنوان  Certificate has been created  دریافت خواهید کرد . سپس برای نصب

این مقاله برای شما مفید بود؟
بلهخیر