سیستم تیکت در وردپرس (روش ساخت و مزایای استفاده)

سیستم تیکت در وردپرس
خرید هاست

اینترنت و سایت‌هایی که از آن کسب‌ درآمد می‌کنند در کسادترین روزهای بازار هم سودهای خوبی را به جیب می‌زنند و باید گفت که راحتی خریدهای اینترنتی، رقابت‌های خوب و همین‌طور وسعت بازار و تنوع اجناس، همه و همه دست‌به‌دست هم داده‌اند تا کسب‌وکارهای آنلاین را به یک تجارت پرسود تبدیل کنند و در این رابطه باید گفت که به‌خوبی از پس کار هم بر آمده‌اند. فروشگاه‌های اینترنتی یکی از مسجل‌ترین و واضح‌ترین انواع کسب‌وکارها و روش‌های کسب درآمد از اینترنت می‌باشند که می‌توان به آن اشاره کرد. البته فروشگاه‌های زیادی هم وجود دارند که به هیچ جا نرسیده‌اند و از میدان به در شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید جزو دسته فروشگاه‌های موفق باشید، لازم است که به‌سراغ تکنیک‌های تعامل با کاربران مانند راه‌اندازی سیستم تیکت در وردپرس بروید.

در رابطه با راه‌اندازی و استفاده از سیستم تیکت در وردپرس باید گفت که سایت‌های وردپرسی امروزه اکثریت سایت‌های موجود در اینترنت را تشکیل داده‌اند و این مورد که بتوانند تمامی قابلیت‌های یک فروشگاه خوب را داشته باشند تا کاربران به‌راحتی با آنها ارتباط گرفته و از خرید خود مطمئن شوند، یک اصل و ایده خوب می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا با هم به بررسی سیستم تیکت در وردپرس بپردازیم و ببینیم که استفاده از این سیستم‌ها می‌تواند چه مزایایی را برای ما به همراه داشته باشد و همین‌طور اینکه چطور باید این سیستم را روی سایت خود راه‌اندازی کنیم صحبت خواهیم کرد و این  موارد را با هم بررسی می‌کنیم.

اولین موردی که باید به آن پرداخته شود این است که دقیقا بدانیم سیستم تیکت در وردپرس چیست و قرار است که چه کاری را برای ما انجام دهد.

سیستم تیکت چیست؟

یک کسب‌وکار آنلاین را در نظر بگیرید. اولین چیزی که می‌تواند به شما بگوید که این کسب‌وکار چه کاری انجام می‌دهد و محصولات و خدماتی که ارائه می‌کند چیست؟! بله درست است، سایت و مطالبی که در آن قرار داده شده است نماینده این کسب‌وکار بوده و دقیقا قرار است که مانند یک نماینده تمام‌وقت به مشتریان پاسخگو باشد. این موضوع که سایت شما تا چه اندازه کامل باشد و اطلاعات جامعی را در یک نظر به کاربرانی که از آن بازدید می‌کنند و قصد دارند که مشتریان آتی این سایت باشند ارائه دهد، موضوعی است که بر آورده کردن آن دردسرهای خود را داشته و هر چقدر هم که کامل انجام شود، باز هم سوالات و  مواردی برای مشتریان ناگفته باقی خواهد ماند.

از طرفی وقتی شما با استراتژی‌های بازاریابی خود این کاربران را به مشتریانی که از شما خرید می‌کنند تبدیل کردید، به طور قطع سوالاتی که آنها درباره دریافت محصولات و خدمات خود دارند از شما دوچندان خواهد شد و باید این موارد را هم زیر نظر داشته باشید. در این مورد باید گفت که شما نیاز به سیستمی دارید تا بتوانید بسته به سوالاتی که از شما می‌شود آنها را طبقه‌بندی و اولویت‌بندی کرده و هر کدام را به‌صورت اصولی و درست پاسخ دهید تا هم بتوانید نیازهای کاربران خود را برطرف کرده و آنها را راضی نگه دارید و هم اینکه چیزی را از قلم نیندازید و هرکس دقیقا بداند که چه کاری را دارد انجام می‌دهد.

در مورد این موضوع باید گفت که اگر شما یک کسب‌وکار کوچک تک‌منظوره داشته باشید و یک کار فروش روتین را انجام دهید، شاید با استفاده از سیستم‌های پشتیبانی چت آنلاین و به‌سادگی بتوانید این کار را انجام دهید، اما وقتی که سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود در زمینه‌های مختلف باشد و کسب‌وکار شما بالا بگیرد اینکه چه کسی و کدام یک از کارمندان شما در بخش‌های مختلف باید جواب کدام مشتری را بدهند به یک کابوس تبدیل خواهد شد و اگر سازماندهی‌ای برای این مورد نداشته باشید، مشتریان خود را از دست خواهید داد.

سیستم تیکت یکی از سیستم‌هایی است که در این اوضاع آشفته می‌تواند به کمک شما بیاید و همه چیز را سامان دهد. در واقع در پاسخ به این سوال که سیستم‌های تیکتینگ برای ما چه کاری انجام می‌دهند باید گفت که این سیستم‌ها می‌توانند سوالات و درخواست‌های کاربر را بررسی کرده و آنها را مدیریت کنند. این سیستم‌ها سوالاتی که کاربران دارند را با دسته‌بندی‌های مشخص که هر کدام از آنها توسط بخش و دپارتمان مربوطه بررسی می‌شود، از کاربران گرفته و وضعیت این سوال را برای آنان روشن می‌کنند.

با استفاده از سیستم تیکت در وردپرس یا در هر سیستم دیگری، کاربران شما دقیقا می‌دانند که سوال آنها اکنون به کدام بخش رفته است و آیا کسی آن را دیده است که به آن پاسخ بدهد یا خیر. همین‌طور این سیستم‌ها برای شما این امکان را فراهم می‌کنند تا با دادن این اطلاعات به کاربر خود یک پشتیبانی کامل را به وی ارائه دهید و این موضوع که تیکت این کاربران برای شما مهم است را به آنها اطمینان دهید.

علاوه بر این موضوع سازماندهی امکان ثبت تیکت‌های مختلف را به شما می‌دهد و شما دقیقا خواهید دانست که در کدام بخش کاربران مشکلات بیشتری دارند و یا اینکه بیشتر کار شما مربوط به چه چیزی می‌شود و این موضوع به شما کمک خواهد کرد که استراتژی‌های کاری خود را به سمتی ببرید که کاربران شما بیشتر به آن مشتاق بوده و نیاز دارند تا از این طریق بازدهی خود را بالاتر ببرید.

همان‌طور که در تعریف سیستم تیکت در وردپرس و یا سیستم‌های دیگر دیدیم، این سیستم‌ها می‌توانند مزایا و ویژگی‌های زیادی را داشته باشند که عموم آنها به  موارد  مربوط به کاربر و تعامل با آن مربوط می‌شود و در ادامه در مورد اینکه مزایای استفاده از سیستم تیکت در وردپرس چیست به‌صورت کامل صحبت خواهیم کرد.

مزایای سیستم تیکت در وردپرس

وردپرس سیستم مدیریت محتوایی پیچیده و بزرگ است که در عمل می‌توان به‌سادگی هر چه تمام‌تر از آن استفاده کرد و  آن را در مقاله وردپرس چیست به‌صورت کامل مورد بررسی قرار دادیم. این سیستم به‌خودی‌خود مشکلات و موارد مختلفی دارد که باید به آنها توجه داشت و می‌توان گفت که داستان‌های خاص خود را دارد و یکی از مهمترین آنها سرعت این سیستم است که با اضافه کردن قابلیت‌های مختلف مانند سیستم تیکت در وردپرس کاهش پیدا می‌کند.

در صورتی که این سوال برای شما ایجاد شد که چرا در بخش مزایای سیستم تیکت در وردپرس داریم در مورد سرعت آسیب‌پذیر وردپرس صحبت می‌کنیم باید بگوییم که ربط این داستان به ماجرای ما این است که استفاده از سیستم‌های تیکتینگ آن‌قدر برای شما مزیت خواهد داشت که این افت سرعت را به جان بخرید و می‌توان گفت که اگر یک فروشگاه اینترنتی بزرگ دارید اصلا در راه‌اندازی سیستم تیکت در وردپرس تردید نکنید و حتما این کار را انجام دهید.

مزایای سیستم تیکت در وردپرس

با وجود فضای رقابتی بزرگی که در اینترنت ایجاد شده است استفاده از سیستم‌هایی که کاربران با استفاده از آنها بتوانند با شما ارتباط بگیرند و بدانند که شما پشت آنها هستید و هوایشان را دارید، یکی از مهمترین موضوعات برای وفادار نگه داشتن مشتری‌های شما می‌باشد و از طرفی این سیستم با یک مجموعه اقدام کلی می‌تواند سازماندهی‌های خوبی را برای شما رقم بزند. در صورتی که بخواهیم بگوییم مزایای استفاده از سیستم تیکت در وردپرس چیست می‌توانیم این موارد را برای آن معرفی کنیم:

تعامل مستقیم با کاربران

از ابتدای مقاله این موضوع را به‌صورت جسته‌و‌گریخته به‌عنوان برجسته‌ترین کاری که سیستم تیکت در وردپرس برای ما انجام می‌دهد معرفی کرده‌ایم و به نظر نمی‌رسد که این مورد به توضیح چندانی نیاز داشته باشد. با استفاده از این سیستم شما به هر کاربری این فرصت را خواهید داد که به‌صورت مستقیم با کسی که باید صحبت کرده و به جای اینکه با یک تماس تلفنی یا پیام در چت آنلاین با کسی صحبت کند که اصلا از حرف‌های او سر در نمی‌آورد با کسی که می‌تواند مشکل کاربر را در یک چشم بر هم زدن حل کند ارتباط خواهد گرفت.

بالا رفتن بازدهی کارمندان

مورد دیگری که می‌توان آن را در بین مزایای استفاده از سیستم تیکت در وردپرس جای داد مربوط به خود شما می‌شود و نه کاربرانتان. با استفاده از این سیستم‌ها به جای اینکه یک سوال بین سه تا از کارمندان شما جابه‌جا شده و وقت هر کدام از آنها را چند دقیقه‌ای بگیرد تا آخر جواب سوال درست مشخص شود، به کسی که می‌تواند برای اولین‌بار این سوال را پاسخ بدهد ارجاع داده می‌شود و در وقتی که اتلاف می‌شود صرفه‌جویی خواهد شد.

به‌طورکلی باید گفت که سیستم‌سازی با استفاده از سیستم تیکت در وردپرس می‌تواند در خیلی از  موارد  این بازدهی را بالاتر ببرد و به کار گرفتن یک اتوماسیون بین شما و کاربرانتان می‌باشد.

بالا رفتن بازدهی کارمندان

افزایش اعتبار

بدیهی است که با ویژگی‌هایی که تا اینجا به آنها اشاره کردیم، می‌توان گفت که سیستم تیکت در وردپرس اعتبار سایت شما را بالا برده و وقتی که کاربران درخواست‌های خود را به‌صورت موثری دریافت کرده و به سوالات و مشکلات آنها به‌صورت کاربردی پاسخ داده می‌شود، برای سایت و برند شما اعتبار خوبی را متصور شده و می‌توان گفت که شما به عنوان یک برند معتبر در سرویسی که می‌دهید شناخته خواهید شد.

پشتیبانی بهتر

با وجود تمام مزایای به اصطلاح معنوی و مواردی که برای اعتبار و تجربه کاربری شما در نظر گرفته می‌شود، کار اصلی سیستم تیکت در وردپرس ارائه خدمات پشتیبانی به‌صورت بهینه به کاربران است و باعث می‌شود که شما بتوانید کار مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و در واقع باید گفت که در کار خود یک متخصص و یک حرفه‌ای خواهید بود. سیستم تیکتینگ می‌تواند به شما کمک کند که بهتر و موثرتر کار کنید.

فروش بهتر

در نتیجه تمام این مواردی که به‌عنوان مزایای استفاده از سیستم تیکت در وردپرس و یا سیستم‌های سایت‌ساز دیگر معرفی کردیم می‌توان به یک مورد رسید و آن هم فروش بیشتر و بهتر برای شما می‌باشد که می‌تواند بسیار ایده‌آل باشد. در این خصوص باید گفت که سیستم تیکت در وردپرس یکی از تکنیک‌هایی است که لول کاری شما را بالاتر خواهد آورد و در کل می‌توان گفت با ساده‌سازی خیلی از روندها، افزایش اعتبار و اعتماد به شما و همین‌طور بالاتر بردن بازدهی کارمندان پتانسیل‌های شما را برای کسب‌ درآمد بیشتر ارتقا می‌دهد.

فروش بهتر

تمام مواردی که مشاهده کردید به‌صورت زنجیروار به هم متصل بوده و تقریبا می‌توانیم بگوییم که هر کدام از آنها پیش‌نیاز دیگری و نتیجه حاصله از مورد دیگر است. این موضوع به دلیل سیستم‌سازی‌هایی است که در سرویس‌های تیکتینگ صورت گرفته و باید گفت که ویژگی‌هایی که این سیستم دارد یک موضوع بزرگ و تخصصی است که در مرور زمان و توسط بزرگان عرصه مدیریت شکل رفته سات و صرفا یکی از قابلیت‌های وردپرس نیست.

اکنون که می‌دانیم سیستم تیکت در وردپرس چه مزایایی را برای ما به همراه خواهد داشت وقت آن رسیده است که به بررسی این موضوع بپردازیم که ما چطور می‌توانیم سیستم تیکت در وردپرس را پیاده‌سازی کنیم و روش‌هایی که برای این کار وجود دارد چیست.

روش ساخت و پیاده‌سازی سیستم تیکت در وردپرس

درکل می‌توان در مورد اینکه روش‌های پیاده‌سازی قابلیت‌های مختلف در سیستم مدیریت محتوای وردپرس چیست باید گفت که وردپرس قابلیت ویژه افزونه‌محور بودن خود را دارد که یک بازوی توانمند در اختیار این سیستم می‌باشد و هر کاری که وردپرس بخواهد را برای آن انجام خواهد داد. در مورد راه‌اندازی و پیاده‌سازی سیستم تیکت در وردپرس هم این افزونه‌ها هستند که در خط مقدم این کار قرار گرفته‌اند و بهترین و تنها روش مناسب و کاربردی برای ساخت این قابلیت روی سایت‌های وردپرسی می‌باشند.

برای راه‌اندازی سیستم تیکت در وردپرس کاری که باید انجام دهید این است که یک افزونه مناسب برای این کار را پیدا کرده و آن را روی سایت خود نصب کنید، بعد از آن نوبت به تکمیل تنظیمات مربوط به سیستم تیکتینگ شما می‌شود و بعد از آن یک سیستم تیکت در وردپرس شما آماده شده است که می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

البته این مورد ممکن است که به این سادگی‌ها هم انجام نشود و معمولا قابلیت‌های مختلفی که برای سیستم تیکت در وردپرس نیاز است در یک افزونه وجود ندارد و ممکن است که شما مجبور شوید که به‌سراغ افزونه‌های فرعی هم برای انجام این کار بروید. در این مورد می‌توان افزونه Awesome Support را با بیش از 10 هزار کاربر فعال و 4 ستاره در نظرات به‌عنوان یکی از افزونه‌هایی که این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد معرفی کرد.

روش ساخت و پیاده سازی سیستم تیکت در وردپرس

افزونه Awesome Support به شما کمک می‌کند که تمامی موارد مربوط به سیستم تیکت در وردپرس را پیاده‌سازی کرده و دپارتمان‌ها و بخش‌های مختلفی که کاربران امکان ارسال تیکت به آنها دارند را روی سایت خود پیاده‌سازی کنید و همین‌طور کاربران شما می‌توانند امکانات کنترلی خوب و ایده‌آلی برای پیگیری درخواست‌ها و تیکت‌های خود در اختیار داشته باشند. 

نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی کامل دلایل استفاده و همین‌طور مزایای راه‌اندازی و به خدمت گرفتن سیستم تیکت در وردپرس پرداختیم و دیدیم که این سیستم‌ها چه هستند و چه کار می‌کنند. در مورد این که سیستم تیکتینگ برای ما چه کاری انجام می‌دهد باید گفت که این سیستم به ظاهر پیچیده می‌تواند روال تعامل شما با کاربران و مشتریانتان را تا اندازه‌ای ساده کند که هیچ چیز دست‌و‌پا گیری برای شما وجود نداشته باشد و بهره‌وری را برای شما بالاتر ببرد. با استفاده از سیستم تیکت در وردپرس اتلاف وقت برای جواب دادن به سوال‌ها به حداقل رسیده و هرکس صرفا کاری را انجام می‌دهد که در حوزه خودش می‌‌باشد. همین‌طور کاربران می‌توانند از اینکه شما به کار آنها رسیدگی می‌کنید مطمئن باشند و یک فضای اعتماد را در این میان ایجاد می‌کند که قابلیت اعتماد را بالا می‌برد.

 در خصوص پیاده‌سازی و ساخت سیستم تیکت در وردپرس می‌توان گفت این کار مانند همه قابلیت‌های مهم دیگر در این سیستم مدیریت محتوا توسط افزونه‌ها انجام می‌شود و افزونه‌ای که در این مقاله آن را ارائه دادیم، افزونه Awesome Support می‌باشد. به‌جرئت می‌توان گفت که این افزونه توانایی اینکه به صورت رایگان کار ساخت سیستم تیکت در وردپرس را با قابلیت‌های پایه پیاده‌سازی کند را دارد و گزینه‌ای خوب خواهد بود. البته ممکن است که شما برای داشتن بعضی از قابلیت‌های اضافی روی سیستم تیکت خود نیاز داشته باشید که افزونه‌های جانبی آن را تهیه کنید.

خرید سرور اختصاصی

اشتراک گذاری

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

خرید سرور مجازی

🔥 پربازدیدترین مطالب

دسته‌بندی

جدید‌ترین‌ها

50% تخفیف خرید سرورمجازی‌ ایران    


 در دوره ماهیانه  
با مدیریت رایگان


 کد تخفیف: VPS50

 
مشاهده پلن‌ها