جهش به محتوا
ورود کاربران
وبلاگوردپرسبهترین افزونه گالری عکس وردپرس (معرفی 5 افزونه برتر)
هر زمان نیاز به کمک داشتید، در کنار شما هستیم . با ما تماس بگیرید ( 031-3626 0000 ) یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

بهترین افزونه گالری عکس وردپرس (معرفی ۵ افزونه برتر)

وقتی که شما یک سایت اینترنتی را مدیریت می کنید، موارد زیادی هستند که در هرتس کارهایی قرار می گیرند که شما باید برای سرپا نگه داشتن این سایت انجام دهید و در صورتی که روی این کارها ریز شویم و آنها را از پایه بررسی کنیم، در نهایت متوجه خواهیم شد که همه کار ها برای این منظور است که سایت ما برای کاربرانی که به آن می آیند بازدهی داشته باشد و بتواند محصول اصلی خود و یا هر محتوایی که برای ارائه دارد را در اختیار آنها قرار دهد. تصاویر سایت شما همواره یکی از اصلی ترین امکاناتی است که برای بالا بردن بازدهی و خوانایی سایت در اختیار شما قرار دارد و باید گفت که تصاویر همیشه یکی از مهمترین و اصلی ترین المان ها در وب بوده اند. بهترین افزونه گالری عکس وردپرس ابزاری است که قرار است به ما بهترین بازدهی را در استفاده از تصاویر بدهد.

وقتی که شمای ک سایت وردپرسی را برای مدیریت داشته باشید، خیلی از امکانات جذاب و خوب وجود دارند که می توانند در داشتن یک سایت حرفه ای به شما کمک کنند. یکی از این امکان ها استفاده از افزونه ها برای ساخت یک گالری تصویر حرفه ای است که امکانات مختلفی را برای نمایش تصاویر محصولات شما و یا تصاویر دیگری که مرتبط با محتوای سایت باشد در اختیار شما قرار دهد اما باید گفت که انتخاب از بین ابزار های فراوانی که در اینجا وجود دارد کمی مشکل خواهد بود. در این مقاله قصد داریم بهترین گزینه هایی که برای این کار وجود دارند را با هم بررسی کنیم و ببینیم که بهترین افزونه گالری عکس وردپرس کدام افزونه است. قبل از معرفی این افزونه ها و این که هر کدام جه امکاناتی دارند لازم است کمی در مورد استفاده ا تصاویر و اینکه باید با چه ویژگی هایی به کار گرفته شوند کمی صحبت کنیم.

 

تاثیر استفاده از تصاویر در وب

در رابطه با استفاده از تصاویر در سایت باید گفت که به کار گرفتن عکس در یک وب سایت از آن دست مواردی است که قدمتی تاریخی دارد و از زمانی که وب سایت ها از حالت خط فرمان به صورت گرافیکی درامدند یعنی تقریبا از اواخر دهه ۸۰ میلادی و ابتدای ۹۰ تصاویر جزئی جدایی ناپذیر از وب بوده اند. در مورد تصویر و استفاده درست از آن یک جمله معروف وجود دارد که می گوید یک تصویر می تواند از هزار جمله گویا تر باشد و واقعا هم همینطور است.

وقتی که ما وارد یک وبسایت می شویم، به طور معمول اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند و ما را وادار به استفاده از سایت می کند و به نوعی می تواند به ما بگوید که درست آمده ایم یا نه تصویری است که در سایت قرار دارد. شاید برای یک مقاله آموزشی و وبلاگی مانند این مقاله یک تصویر مفهومی و به نوعی وکتوری مورد استفاده قرار گیرد ولی برای خیلی از محصولات تصویر تنها ملاکی است که برای ارزیابی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که شما یک سایت فروشگاهی با تعداد اجناس زیادی را داشته باشید، قطعا اهمیت عکس و تصویری که از آن استفاده می کنید برای شما مسجل شده است.

تاثیر استفاده از تصاویر در وب

در واقع به نوعی می توانیم بگوییم که تصاویر ما نماینده ای کلی از سایت ما هستند و اولین بخش ادراکی کاربران که در سایت ما به کار می افتد و شروع به جذب مفهوم می کند، همین تصایور هستند. بعد از تصاویر شما هم عناوین اصلی و بعد عناوین کوچکتر هستند که در ذهن کاربر شما تجلی پیدا کرده و کاربر می داند که به کجا وارد شده است و در اینجا قرار است چه چیز هایی به وی تحویل دهند، آیا قرار است محصولی که به دنبال آن بود را پیدا کند و یا اینکه مقاله مورد نظر خود را دیده است یا خیر!

هه این ها با پس زمینه تصایوری اتفاق می افتد که شما در سایت خود گذاشته اید پس باید حسابی مراقب اینکه چه چیزی را کجا می گذارید باشید. در مورد سیستم مدیریت محتوای وردپرس باید گفت که ما سازگاری خوبی را با تصویر در این سایت داریم و می توان گفت بهترین امکانات ممکن در زمینه کار کردن با تصاویر به صورت بصری در این سیستم به شما ارائه شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آنها به درستی استفاده کنید. در مقاله وردپرس چیست و همینطور مقاله درج نوشته در وردپرس در مورد این ویژگی ها صحبت کردیم و دیدیم که اوضاع از چه قرار است. اما در مورد استفاده از گالری ها باید گفت که داستان کمی متفاوت است.

 

استفاده از گالری چه امکاناتی به ما می دهد

وقتی که تصاویر منتخب شما برای کاربر از حالت یک تصویر گذرا و معرف فراتر رفته و لازم باشد که کاربر به این تصاویر توجه بیشتری داشته باید می تواند تمامی آنها را به جای یک چیدمان شلوغ و اعصاب خورد کن در سایت که معمولا بخشی از تصاویر هم نمایش داده نمی شوند، لازم است که از یک قابلیت خوب به نام گالری تصاویر استفاده کنید.

در مورد اینکه گالری تصاویر چه کاری می کند باید گفت که یک المان تعاملی است که به کاربر اجازه می دهد در صورتی که لازم دید تصویری که ما برای آن در نظر گرفته ایم را باز کند و جزئیات بیشتری از آن را ببیند و با این کار تعداد زیادی تری تصویر را به صورت اختیاری برای وی نمایش خواهیم داد که این کار می تواند تمامی جنبه های منفی شلوغ کاری هایی که خیلی از سایت ها در می آورند را خنثی کرده و کاربر را هم در درک بهتر موضعی که ما می خواهیم ارائه کنیم، شریک کند.

استفاده از گالری چه امکاناتی به ما می دهد

در واقع می توان پاسخ این سوال که در صورتی استفاده از گالری چه امکاناتی نصیب ما خواهد شد را اینطور بیان کرد که گالری در واقع به ما امکان ارائه محتوای زیادی که ممکن است کاربر را به دردسر بیندازد و سایت ما را بد جلوه دهد را به صورتی فراهم می کند که کنجکاوی کاربر هم در آن دخیل شده و تجربه کاربری خوبی را برای سایت به ارمغان بیاورد. پس در نظر داشته باشید وقتی که به دنبال بهترین افزونه گالری عکس وردپرس هستید باید دنبال این موضوع بروید و تنها قرار نیست کاری برای خوشگلی و زیبایی بصری سایت انجام دهیم.

 اکنون که دقیقا می داینم داستان از چه قرار است و می خواهیم چه برنامه ای را روی سایت خود پیاده سازی کنیم، می توانیم به سراغ بررسی بهترین افزونه گالری عکس وردپرس برویم و ببینیم که برای ساخت یک گالری که بتواند این امکانات را به صورتی که در مورد آنها صحبت کردیم در اختیار ما قرار دهد لازم است که به سراغ کدام یک از هزاران افزونه ای که برای آن کار وجود دارند برویم.

 

بهترین افزونه گالری عکس وردپرس چیست

عموما وقتی که شما در مخزن وردپرس به دنبال یک افزونه بروید که قابلیت های مورد نظر خود را با استفاده از آن روی سایت پیاده سازی کنید، با چندین گزینه مختلف مواجه خواهید شد که هر کدام از آنها امکانات خاص خود را دارند. در اینحاست که می توانید به سراغ مقاله های اینچنینی بیایید و یا اینکه بر ساسا پیشنهاداتی که رودرپس به شما ارائه می کند گزینه های صدر لیست را روی سایت خود نصب کرده و آنها را امتحان کنید و یا اینکه به آمار نصبی که هر کدام از آنها دارند توجه کنید.

در این این خصوص باید گفت که رد خیلی از موارد این آمار درست نیست و ممکن است که با مشکل مواجه شوید. البته این آمار از نظر عددی همیشه درست است اما معیار خوبی برای ارزیابی نیست. به عنوان مثال افزونه چند کاره Jetpack که آن را در مقاله افزونه جت پک با هم بررسی کردیم، بیش از  میلیون بار نصب شده است اما اگر ما آن را روی سیستم وردپرس خود نصب کرده و بخواهیم از آن استفاده کنیم هیچ خیری به ما نمی رساند و کلا با یک سری ویژگی ساده که بیشتر آنها تحریم شده است مواجه خواهیم بود.

بهترین افزونه گالری عکس وردپرس چیست

پس بهترین گزینه ها در اینجا این مورد را شامل می شود که برای بهترین افزونه گالری عکس وردپرس به سراغ لیست های ارائه شده از طرف وب مستر ها و برنامه نویسان با تجربه بروید که در این مقاله هم یکی از بهترین این رده بندی ها را با توجه به امکاناتی که افزونه ها در اختیار ما قرار می دهند برای شما ارائه کنیم. در صورتی که بخواهیم بگوییم بهترین افزونه گالری عکس وردپرس کدام است می توانیم بر این اساس این افزونه ها را دنبال کنیم:

 

افزونه NextGEN Gallery

این افزونه را می توان یکی از بهترین افزونه هایی معرفی کرد که کیفیت خوبی را به کاربران ارائه کرده است و خیلی از استفاده کنندگان آن از این افزونه راضی بوده اند. در صورتی که نگاهی به آمار استفاده از این افزونه بیندازید با آمار جالبی مواجه خواهید شد. این افزونه در هر سال تقریبا میلیون بار دانلود داشته است و از سال ۲۰۰۷ مشغول به کار شده است. این افزونه یکی از رکورد داران وردپرس به شما می رود و از زمان عرضه تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۳۲ میلیون بار دانلود شده است.

در مورد این افزونه باید گفت که با یک افزونه رایگان و اوپن سورس طرف هستیم که شما می توانید از نسخه های اصلی آن به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. همینطور نسخه های ترجمه شده این افزونه نیز به شما ارائه می شوند که امکاناتی هم به آنها اضافه شده است و می توانید آنها را در ارائه کنندگان مجاز افزونه ها ارائه دهید.

از نظر کارایی باید گفت که این افزونه در رده های بالایی  قرار می گیرد و می توان این موارد را به عنوان کارایی هایی که دارد معرفی کرد:

 • ارائه لایت باکس های حرفه ای و تمام صفحه
 • قالب ها و تمپلیت های زیبا
 • ارائه گالری های ریسپانسیو
 • دکمه های شبکه اجتماعی
 • قابلیت آپلود به صورت فایل های زیپ برای نمایش در گالری
 • ویرایش برچسب و متن جایگزین و همینطور توضیحات هر عکس

به طور کلی می توان این افزونه را یکی از افزونه های پر کاربرد در این خصوص معرفی کرد که امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

افزونه NextGEN Gallery

 

افزونه Modula Gallery

مادولا گالری را می توان یکی دیگر از افزونه هایی دانست که در خیلی از لیست ها از نکست جن هم بالاتر قرار می گیرد و به نوعی مدعی مقام بهترین افزونه گالری عکس وردپرس برای خود می باشد. باید گفت که این افزونه هم مانند مورد قبلی امکانات خیلی خوبی را برای ما فراهم می کند که برای راه اندازی یک گالری خوب و حرفه ای در سایت کافی می باشند.

در مورد مکانیزم کاری این افزونه باید گفت که این افزونه از آندست افزونه هایی است که با شورت کد ها کار می کند. در مورد اینکه این شورت کد ها چه هستند به صورت کامل در مقاله شورت کد وردپرس چیست صحبت کردیم و دیدیم که چه کار می کنند. در این افزونه لازم است که شما ابتدا گالری خود را ساخته و تصاویر مورد نظر آن را آپلود کنید و بعد باید به سراغ صفحه ای که می خواهید گالری در آن قرار بگیرد بروید و شورت کدی که برای آن نیاز دارید را وارد کنید تا گالری شما در صفحه درج شود. امکانات این افزونه عبارتند از:

 • مارجین های سفارشی برای تصاویر
 • امکان تنظیم هاور و موارد مربوط به حرکت ماوس
 • لایت باکس های قابل ویرایش
 • دکمه های شبکه اجتماعی

درمورد استفاده از این افزونه باید گفت که این افزونه هم رایگان بوده اما برای امکانات تکمیلی مانند کار با برچسب ها شما نیاز به نسخه های PRO خواهید داشت. در ضمن باید گفت که عموم گالری هایی که مورد از فهرست بهترین افزونه گالری عکس وردپرس در اختیار شما قرار می دهد برای گالری های شبکه ای مناسب بوده و در بعضی از موارد ممن است که نتوانید از آن استفاده کنید.

افزونه Modula Gallery

 

افزونه Envira Gallery Lite

در مورد این افزونه از لیست بهترین افزونه گالری عکس وردپرس باید گفت که رد اینجا هم با یکی از افزونه های طلایی طرف هستیم که به سرعت و سبک بودن معروف است و در واقع یکی از مزایای اصلی آن که باعث به شهرت رسیدن آن شده است این موضوع می باشد که سرعت سایت شما را نخواهد گرفت و نمی گذارد که دچار افت کیفیت شوید. در مورد این افزونه باید گفت که با امتیاز بالایی که دارد و تیم پشتیبانی قوی و حرفه ای، همیشه به عنوان یک افزونه مطرح شناخته شده است و شما می توانید به راحتی کالری های خود را با آن بسازید.

در صورتی که بخواهیم بگوییم این افزونه چه امکاناتی را به ما می دهد می توان گفت که:

 • آپلود ساده و راحت
 • طراحی گالری به صورت درگ و دراپ
 • راحتی ویرایش فاصله ستون های گالری
 • وجود قالب های متنوع

از نظر هزینه نیز باید گفت که این افزونه هم جزو افزونه های رایگان است و تمامی امکاناتی که در مورد آن صحبت کردیم را به صورت رایگان در اختیار ما قرار می دهد. البته نسخه های دیگری از این افزونه به صورت پرمیوم هم وجود دارند که امکانات خوبی را برای ما به صورت کامل و با تنوع بسیار بیشتری ارائه می کنند. در مورد تهیه این افزونه هم باید گفت که ارائه دهندگان افزونه می توانند با خرید های ریالی این افزونه را در اختیار شما قرار دهند.

همینطور این افزونه خود Add-on ها و افزونه ها و بسته های الحاقی دیگری را دارد که ویژگی های جدیدی را به آن اضافه کرده و می توانند کار ساخت گالری تصاویر را در آن ساده کنند. تمامی این موارد در کنار هم باعث شده است که این مورد یکی از بهترین موارد و گزینه ها در فهرست بهترین افزونه گالری عکس وردپرس باشد.

افزونه Envira Gallery Lite

 

افزونه Photo Gallery by Supsystic

در مورد این افزونه باید گفت که با یکی از حرفه ای ها در این حوزه طرفیم که امکانات بسیار خوبی راب رای داشتن گالری در اختیار ما قرار می دهد. این افزونه از افزونه های مناسب برای ایجاد گالری در محصولات به شمار می رود و علاوه بر گالری  امکانات خوبی را برای معرفی ویژگی ها و همینطور توضیحات اجمالی محصول و همینطور سوالات متداول و FAQ ها در اختیار شما قرار می دهد. شرکت ارائه کننده این محصول جزو شرکت های بزرگ ارائه کننده افزونه های دیجیتال مارکتینگ است و کارهای خوبی را در زمینه افزونه های جداول ویژگی ها و همینطور پاپ آپ های مورد استفاده از سایت ارائه کرده است.

از ویژگی هایی که این افزونه رایگان برای ما فراهم می کند می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • ایجاد گالری های حرفه ای و تمام صفحه
 • ایجاد گالری ها ویدئویی حرفه ای
 • ارائه توضیحات به صورت Caption در گالری ها
 • دکمه های شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری
 • واتر مارک کردن تصاویر گالری
 • امکان استفاده از CDN برای تصاویر گالری ها

در کل می توان این افزونه را هم به عنوان یکی از بهترین ها معرفی کرد و باید گفت ۵۰ هزار نصب فعالی که این افزونه دارد با امتیاز ۴.۵ ارائه شده به آن می تواند تایید کننده این موضوع باشد که ما با یکی از افزونه های حرفه یا و خوب طرف هستیم.

 

افزونه Foo Gallery

یکی از نام های دیگر که می توانیم آن را در بین سایر مواردی که برای بهترین افزونه گالری عکس وردپرس ارائه می کنیم جا بدهیم، افزونه Foo Gallery است. در مورد این افزونه که ویژگی های ایده آلی را به کاربران خود ارائه می کند، باید گفت که با یکی از افزونه های کامل برای ساخت گالری ها طرفیم که نه تنها تصاویر بله ویدئو ها را هم به صورت یک گالری زیبا و کاملا ریسپانسیو برای نمایش در موبایل به کاربران ما ارائه می کند.

این افزونه با بیش از دویست هزار نصب فعال و ۵ ستاره یکی از گزینه های خوبی است که می توان برای ساخت گالری های حرفه یا به آن اتکا کرد. تمرکز اصلی گالری های ارائه شده در این افزونه روی سئو و همین طور کارایی قرار دارد. پس باید گفت که شما می توانید اطلاعات متای تمامی تصاویر و ویدئو های خود را به خوبی در این افزونه مدیریت کنید و علاوه بر این موارد کار کردن با آن نیز بسیار ساده خواهد بود. در مورد اینکه این افزونه چه مزایایی دارد که توانسته است در رده بهترین افزونه گالری عکس وردپرس قرار بگیرد می توان این موارد را معرفی کرد:

 • شش قالب حرفه ای و کلی برای افزونه های مورد نظر
 • ویرایش ساده و راحت تمامی تصاویر و همینطور افکت ها
 • امکان استفاده از تکنیک های Lazy Load
 • ساخت گالری با درگ و دراپ کردن
 • امکان کار در محیط ادیتور گوتنبرگ
 • سازگاری کامل با افزونه های معروف مانند رنک مث و یواست سئو

در کل باید گفت که این افزونه یکی از افزونه های حرفه یا در این زمینه به شمار می آید که کار کردن با آن هم ساده است و در صورتی که به فکر یک گالری سریع و تر و تمیز هستید که می تواند سایت شما را بدون افت کیفیت به یک امکان زیبا و در عین حال کاربردی مجهز کند، این افزونه گزینه خوبی می باشد.

با بررسی تمامی این موارد و پیدا کردن بهترین افزونه گالری عکس وردپرس ما ابزار لازم برای داشتن یک گالری را در اختیار داریم. اما هنوز یک موضوع باقی مانده است و آن این است که ما چطور می توانیم به کارایی ای که گالری می تواند برای ما داشته باشد نزدیک شویم و باید این کار را چطور انجام دهیم. در ادامه با بررسی نکات مربوط به استفاده از بهترین افزونه گالری عکس وردپرس و ساخت گالری ها این موضوع را بررسی می کنیم.

 

نکات مهم در ساخت گالری

همانطور که در بخش های ابتدایی مقاله به این موضوع اشاره کردیم، داشتن یک گالری تصویر خوب در سایت یکی از مواردی است که خیلی از مدیران سایت ها و همینطور صاحبان کسب و کار های اینترنتی به فکر آن می افتند اما باید گفت که این گالری باید به نوعی هدفمند باشد و استفاده از آن خیلی بیشتر و بهتر از یک المان زیبایی ساده است. در این قسمت با هم نکاتی را بررسی می کنیم که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد که باس افتاده از بهترین افزونه گالری عکس وردپرس یک گالری کاربرد برای خود در سایتتان داشته باشید.

نکات مهم در ساخت گالری

در صورتی که بخواهم این نکات را معرفی کنیم، می توانیم به این موارد توجه داشته باشیم:

 

توجه به زیبایی و کارایی در کنار هم

یکی از مهمترین مواردی که شما بهترین افزونه گالری عکس وردپرس را روی سایت خود نصب کرده و اقدام به ساخت یک گالری روی سایت خود می کنید، این است که سایت شما به یک سایت زیبا تبدیل شود که کاربران بتوانند با آن ارتباط برقرار کند. اما در صورتی که این گالری باعث شود که سایت شما سنگین شده و اصلا کاربر نتواند صفحه را ببیند و زمان لود شدن بیش از اندازه آن به سئو شما آسیب برساند یا به عنوان یک صفحه مخرب شناسایی شود، استفاده از این گالری برای شما تنها دردسر خواهد داشته و اوضاع به شدت به هم خواهد ریخت.

پس باید توجه ویژه ای داشته باشید که این اتفاق نیفتد و حتما گالری هایی که ساخته اید را کنترل کنید. در صورتی که این سوال برای شما پیش آمده که چطور این کار انجام می شود، باید گفت که بهتر است بعد از نصب بهترین افزونه گالری عکس وردپرس و قبل از اینکه گالری خود را ایجاد کنید، به سراغ تصاویری که می خواهید در سایت قرار دهید بروید. بهینه سازی این تصاویر که قبلا هم به آن اشاره کردیم، از مهمترین موضوعاتی است که باید در این خصوص به آن بپردازید.

 

بهینه سازی تصاویر

معمولا بیشترین مدت زمانی که یک صفحه برای لود شدن مصرف می کند روی دانلود شدن تصاویر برای کاربر و همینطور اسکریپت های خارجی که به دامنه های دیگر ارجاع دارند و از آنها استفاده می کنند مربوط می شود وبا راه اندازی یک گالری شما ممکن است هر دو این موارد را به سایت خود اضافه کنید. برای بهینه سازی تصاویر خود لازم است که موارد مختلفی ا در نظر داشته باشید، سایر عکس های شما که روی گالری قرار می گیرند خیلی نباید بزرگ باشد، همینطور در صورتی که از تصاویر وکتوری استفاده می کنید، حتما آنها را کم حجم کرده و با فرمت PNG ذخیره سازی کنید.

برای تصاویر رئال و واقعی یا دروغ همان عکس های عادی بهتر است از فرمت JPG استفاده کنید و این مورد را در نظر داشته باشید که حتما آنها را برای وب از فتوشاپ خروجی بگیرید که بهینه سازی های لازم روی آنها انجام شود.

 

کنترل سرعت

بعد از بهینه سازی تصاویر لازم است که یک گالری را به صورت آزمایشی در سایت خود ایجاد کرده و با استفاده از GTMetrix سرعت را برای افت های احتمالی کنترل کنید. در مقاله آموزش GTMetrix به صورت کامل کار با این ابزار و تحلیل هایی که به شما ارائه می کند را آموزش دادیم. در صورتی که به سراغ جزئیات لود شدن صفحه در این سایت بروید می توانید ببینید که گالری ایجاد شده شما تا چه اندازه سرعت سایت را گرفته است و دقیقا به چه مقدار زمان برای نمایش در سایت نیاز دارد. در صورتی که افت خاصی مشاهده کردید بهتر است که آن را با استفاده از تکنیک های بهینه سازی برطرف کنید یا به سراغ نصب یکی دیگر از گزینه های ارائه شده در فهرست بهترین افزونه گالری عکس وردپرس بروید.

 

سازگاری با قالب

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که گالری ایجاد شده از تم قالب شما پیروی کند و یک وصله ناجور روی سایت نباشد. خود را زیاد درگیر قالب ها و رنگ بندی هایی که افزونه ها به شما ارائه می کنند نکنید و سعی کنید بهترین گزینه ای که به قالب و تم کلی سایت شما می آید را انتخاب کنید و یا اینکه بعد از ایجاد یک گالری متفاوت استایل های آن را با CSS کمی ویرایش کرده تا کد رنگ های سایت شما را بگیرد.

 

محتوای ارائه شده

یکی دیگر از موارد مهمی که باید به آن توجه کنید این است که چه محتوایی را در گالری خود به کاربران ارائه می کنید. یکی از موارد می تواند باعث گیج شدن و پرت شدن حواس کاربر از کاری که برای آن به اینجا آمده است بشود. شاید اگر شما یک مجموعه تصویر از شرکت و یا نمونه کار ها را در صفحه درباره ما قرار دهید و یا اینکه در مقاله های وبلاگ این اطلاعات را ارائه کنید، برای کاربر جالب باشد و به آنها بپردازد.

اما ارائه چنین مواردی در صفحه محصول می تواند کاربر را از کار اصلی خود که همان خرید کردن از شما است دور کند و این موضوع می تواند دردسر هایی را برای شما داشته باشد. پس بهتر است به جایی که این محتوا را ارائه می کنید و نوع محتوایی که ارائه می کنید توجه ویژه ای داشته باشید.

 

 

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی اینکه بهترین افزونه گالری عکس وردپرس کدام است و در صورتی که بخواهیم یک گالری تصویر خوب و کاربردی در سایت خود داشته باشیم چه کاری را باید انجام دهیم پرداختیم و دیدیم که برای این منظور چه امکاناتی در اختیار ما وجود دارد. به طور کلی باید گفت که انتخاب بهترین افزونه گالری عکس وردپرس ا بین افزونه های موجود می توان کمی دردسر ساز باشد و بهترین گزینه ای که هر کس می تواند از آن استفاده کند برای وب مستر های مختلف فرق می کند. اما با توجه به امکاناتی که این افزونه ها در اختیار ما قرار می دهند می توان بهترین ویژگی ها را از دل هر کدام از آنها بیرون کشید.

ضمنا در نظر داشته باشید برای اینکه بهترین افزونه گالری عکس وردپرس بتواند بهترین گالری ممکن را در اختیار شما قرار دهد که از سرعت سایت شما کم نکند و سایت شما را سرحال نگه داشته و بازدهی سایت را بالاتر ببر لازم است که که توجه ویژه ای به عکس های مورد استفاده در آن داشته باشید و حتما بهینه سازی های لازم را روی آنها پیاده سازی کنید. در مقاله بهینه سازی عکس برای سایت به بررسی تمامی کارهایی که باید در این رابطه انجام دهید پرداخته ایم.

این مقاله برای شما مفید بود؟
بلهخیر

دیدگاهتان را بنویسید

Solve : *
24 ⁄ 6 =