جهش به محتوا
ورود کاربران
وبلاگکنترل پنلآموزش قدم به قدم نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین
هر زمان نیاز به کمک داشتید، در کنار شما هستیم . با ما تماس بگیرید ( 031-3626 0000 ) یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

آموزش قدم به قدم نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

دنیای امروز دنیای تاخت و تاز کسب و کار های اینترنتی است و سایت های اینترنتی یکی از اصلی ترین و مهمترین زمینه هایی هستند که می توان با استفاده از آنها وارد این دنیای رقابتی بزرگ شد. سیستم های مختلفی وجود دارند که می توانند در این بازار جهانی و شلوغ مانند یک ابزار حرفه ای عمل کنند و به شما کمک کنند. در صورتی که شما به دنبال سیستمی هستید که بتواند برای شما در این اوضاع مانند یک ابزار مفید عمل کند و در واقع برای کسب و کار اینترنتی شما یک بستر خوب باشد هستید باید گفت که سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ یکی از کاندیدا های خوب برای سایت های فروشگاهی است که می تواند این کار را روی سایت شما انجام دهد و این که شما بتوانید کار نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین را انجام داده و سایت خود را با آن راه اندازی کنید، اولین گام برای این مسیر پر پیچ و خم خواهد بود.

ما در این مقاله با بررسی کامل نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین را بررسی خواهیم کرد و باید گفت که اگر به دستوراتی که در ادامه با هم بررسی می کنیم توجه داشته باشید، قطعا برای راه اندازی یک سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی پرستاشاپ مشکلی را نخواهید داشت و می توانید این کار را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید البته باید گفت که این کار چندان هم بی دردسر نیست. اما باید به یک نکته مهم توجه داشته باشید و آن این است که آیا قبل از نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین به ویژگی های مثبت و البته منفی ای که این  سیستم می تواند برای ما داشته باشد واقف باشید و بدانید که دقیقا با این کار چه امکاناتی قرار است در اختیار شما قرار بگیرد. در ادامه این مورد را با هم دنبال خواهیم کرد.

 

پرستاشاپ چه سایتی در اختیار ما می گذارد

عموما وقتی که پای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با تمامی امکانات ممکن در میان باشد گزینه های زیادی در اختیار شما نخواهد بود و می توان گفت که سیستم های مدیریت محتوای قابل اطمینان و کاملی که می توانند این کار را برای شما انجام دهند و خیالتان از این بابت که در آخر کار شما یک فروشگاه درست و حسابی را تحویل خواهید گرفت، از تعداد انگشتان یک دست بیشتر نخواهد بود. باید بگوییم که پرستاشاپ یکی از همین سیستم ها است که بازدهی خوبی را از خود نشان داده است و خیلی از فروشگاه های اینترنتی خوبی که در ایران وجود دارند از این سیستم برای خود استفاده کرده اند.

پرستاشاپ چه سایتی در اختیار ما می گذارد

به طور کلی می توانیم بگوییم که سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ یکی از سیستم هایی است که از نظر بازدهی و کارایی در رتبه های بالایی قرار می گیرد و البته باید به این موضوع هم توجه داشت که تعامل خوبی با زبان فارسی داشته و می توان گفت که نسخه های ترجمه شده این سیستم مدیریت محتوا به خوبی می توانند برای ما یک سیستم کاملا فارسی که مدیریت ساده تری نسبت به سیستم هایی مانند OpenCart که آن را در مقاله OpenCart چیست به صورت کامل مورد نقد و بررسی قرار دادیم ارائه کنند.

در این رابطه باید گفت که ما با نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای استخوان دار و خوبی ایجاد و طراحی کرده ایم که در کنار سادگی در استفاده و سازگاری با زبان فارسی قابلیت های خوب دیگری مانند فروش انواع محصولات فیزیکی و دیجیتال(دانلودی) را برای ما ایجاد می کند با استفاده از این سیستم می توانید هر فروشگاهی که مایل باشید را برای خود ایجاد کرده و از این بابت محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این موضوع ماژول ها و همینطور افزونه های متعددی برای سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد البته باید گفت هر چند این سیستم نمی تواند از نظر تعداد افزونه ها و ماژول هایی که برای آن ارائه شده است با سیستم هایی مانند وردپرس و جوملا رقابت کند اما از این نظر که برای موارد فروشگاهی بتواند نیاز خود را برطرف کند، یکی از سیستم های سطح بالا به شمار می آید و می تواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد.

در مورد ساختار پرستاشاپ باید گفت که این سیستم مدیریت محتوا مانند خیلی دیگر از سیستم های هم رده خود بر پایه زبان برنامه نویسی PHP استوار است و هسته آن با این زبان برنامه نویسی طراحی شده است که از این رو آن را تبدیل به یکی از برنامه های خوب برای اجرا روی سیستم های لینوکسی می کند و شما می توانید با استفاده از یک هاست لینوکس اقتصادی و ساده سایت فروشگاهی خود را میزبانی کرده و آن را به بهره برداری برسانید. در این مورد باید گفت که این سیستم مانند وردپرس یک سیستم قالب محور هم می باشد و قالب های مختلفی برای کاربرد های مختلف روی این سیستم ارائه شده است. با نصب یک قالب پرستاشاپ روی این سیستم مدیریت محتوا شما می توانید به ظاهر جدید به علاوه خیلی از ویژگی های ایده آل آن دسترسی داشته باشید.

علاوه بر تمامی موارد تخصصی در مورد سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ باید گفت که این سیستم برای کار اصلی خود یعنی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هم می تواند سیستمی ایده آل باشد. به این صورت که خیلی از امکانات فروشگاهی حرفه ای در این سیستم برای شما تعبیه شده است و می توانید از آن استفاده کنید. به طور مثال شما با استفاده از این سیستم می توانید به کلیه امکاناتی که برای برگزاری جشنواره ها و فروش های ویژه لازم دارید دسترسی داشته باشید، همین طور این سیستم یک سیستم Seo Friendly به شمار می آید که شما در آن نگرانی ای از بابت سئوی سایت خود نخواهید داشت و می توانید با یک برنامه ریزی اصولی و صحیح به نتیجه ای قابل قبول در سئو دست پیدا کنید.

امکانات پرستاشاپ چیست

در این رابطه باید گفت که این امتیاز برای سایت های فروشگاهی یک پیش نیاز مهم به شمار می رود و بهتر است که اصلا برای راه اندازی فروشگاه از سیستم هایی که مشکلات سئوی تکنیکال دارند استفاده نشود. همینطور ویژگی های دیگری مانند آپدیت ها و پشتیبانی منظم نیز برای این سیتسم مدیریت محتوا وجود دارد که می توان گفت یک امکان خوب و ویژه برای پرستاشاپ می باشد. این سیستم مدیریت محتوا یک پشتیبانی حرفه ای دارد که می تواند از لحاظ امنیتی سطح آن را بالا نگه داشته و شما می توانید مطمئن باشید که یک تیم دغدغه مند در پس این سیستم مدیریت محتوای رایگان و اوپن سورس قرار دارد.

ممکن است با توجه به توضیحاتی که ما تا اینجای کار ارائه کردیم و بررسی این مزیت ها و ویژگی های سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ شما به این نتیجه رسیده باشید که نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین و راه اندازی سایت خود بر این پایه بهترین کار برای شما خواهد بود اما باید گفت که این سیستم هم مانند تمامی سیستم های دیگر ایرادات مربوط به خود را دارد و می توان گفت که این ایرادات کم هم نیستند.

در مورد این سیستم باید گفت که تا وقتی شما یک فروشگاه جمع و جور و کوچک داشته باشید به خوبی به شما خدمت خواهد کرد. اما در صورتی که فروشگاه اینترنتی شما بزرگ شده و محصولات شما زیاد شود، آن وقت است که دردسر های پرستاشاپ برای شما شروع شده و باید گفت که این سیستم عموما توانایی هندل کردن و کنترل فروشگاه های اینترنتی بزرگ را ندارد و با باگ های عجیب و غریب مواجه می شود. علاوه بر این موارد این سیستم با وجود رایگان بودن می تواند هزینه هایی را روی دست شما بگذارد. باید گفت که توسعه در این سیستم به هیچ عنوان ارزان نیست و شما نمی توانید همانطور که یک سایت وردپرسی را با خرید یک افزونه ساده توسعه می دهید، با سایت پرستاشاپ خود هم برخورد کنید.

برای توسعه این سایت ها شما نیاز به برنامه نویسی دارید که با روش کاری این سیستم آشنا باشد و کم بودن برنامه نویسان در این حوزه باعث شده است تا قیمت هایی که برای توسعه این سایت ها ارائه می شود در رنج های بالاتری نسبت به سایت هایی مانند وردپرس قرار بگیرد. همین طور در مورد قالب ها و ظاهر این سایت باید گفت که درست است پرستاشاپ امکان پشتیبانی از قالب ها را دارد اما باید گفت که این قالب ها از نظر تعداد آن چنان قابل توجه نبوده و معمولا نمی توان حساب چندانی روی آنها باز کرد.

معایب پرستاشاپ

روی هم رفته می توان در مورد این سیستم گفت که هر چند با نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین شما یک سیستم حرفه ای را در اختیار دارید اما این سیستم به دلیل استفاده کمتر نسبت به سیستم های معروف و همینطور مشکلاتی که در توسعه دارد و بازار کوچکی که برای آن ایجاد شده است، می تواند دردسر های خاص خود را داشته باشد و مواردی مانند هزینه های توسعه موضوعات امنیتی و عدم ماژول کافی در سر راه شما ظاهر خواهد شد. البته در صورتی که شما خودتان از دانش برنامه نویسی به زبان PHP برخوردار باشید و یا این که قصد یادگیری آن را داشته باشید می توانید به راحتی از این سیستم استفاده کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با این سیستم مدیریت محتوا دارید می توانید سری به مقاله پرستاشاپ چیست بزنید.

اکنون که اطلاعات کافی در مورد این سیستم و این که برای ما چه کار می کند و به چه صورتی عمل می کند داریم، نوبت به آن رسیده است که به به سراغ آموزش نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین برویم و ببینیم که برای این که یک سایت اینترنتی با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا داشته باشیم باید چه کاری را برای خود انجام دهیم.

 

آموزش نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

در مورد این که کار نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین چطور انجام می شود باید گفت که این سیستم مدیریت محتوا هم از روشی برای نصب و راه اندازی روی هاست استفاده می کند که خیلی از سیستم های دیگر هم همان کار را انجام می دهند و ما با چیز عجیب و غریب و جدیدی طرف نیستیم. در مورد روشی که سیستم های مدیریت محتوا برای نصب خود از آن استفاده می کنند میتوانیم بگوییم که روال کلی کار ما ثابت بوده و تنها ظاهر کار با تغییر سیستم های مختلف تغییر می کند. اگر بخواهیم از این ثابت بودن روش یک مثال ملموس را بزنیم می توانیم بگوییم که روش کاری که برای نصب سیستم های مدیریت محتوای مختلف مورد استفاده قرار می دهیم، مانند تیراندازی با اسلحه است!

فرقی نمی کند که شما چه اسلحه ای را در دست خود داشته باشید این اسلحه ساخت هر کشور و کارخانه ای که باشد شما باید مراحلی خاص را برای تیر اندازی با آن انجام دهید. ابتدا اسلحه خود را پر کنید، آن را از ضامن خارج کرده و اسلحه را مسلح کنید، نشانه گیری کنید و با کشیدن ماشه شلیک برای شما انجام خواهد شد. این موضوع که قدرت اسلحه شما چقدر است و رنگ و اندازه آن چطور است و گلوله آن چقدر برد دارد تاثیری در این روش استفاده نخواهد گذاشت. در مورد نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین و یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگر روی هر هاست دیگری باید گفت که روال ثابت است و سایر متغیر ها تاثیر چندانی روی آن ندارند.

آموزش نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

بر اساس این روال کافی است که شما فایل های سیستمی که می خواهید روی هاست نصب کنید را دانلود کرده و آنها را روی سایت آپلود کنید، بعد از این کار پایگاه داده ای را برای سایتی که می خواهید راه اندازی کنید روی سایت خود ایجاد کرده و بعد از آن هم تنظیمات لازم برای اتصال فایل ها به پایگاه داده را راه اندازی کنید. در اینجا کار ما به پایان رسیده است و شما می توانید وارد پنل مدیریتی ای بشوید که سیستم مدیریت محتوا برای شما ایجاد کرده است.

اما همانطور که گفتیم برای هر سیستم مدیریت محتوایی جزئیاتی خاص وجود دارد و اگر بخواهیم نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین را بررسی کنیم به گزینه های مختلفی خواهیم رسید که در ادامه گام های این کار را به صورت کامل با هم بررسی خواهیم کرد.

 

گام اول دانلود فایل پرستاشاپ

مهمترین موضوعی که می توانید سیستم های مدیریت محتوای پیاده سازی شده با زبان برنامه نویسی PHP را راه اندازی کند فایل های این سایت ها می باشد که توسط ارائه کنندگان در اختیار ما قرار داده می شود و عموما به صورت یک فایل زیپ در اختیار ما قرار می گیرد. برای این که بتوانید نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین را انجام دهید لازم است که قبل از هر کاری به سایت رسمی پرستاشاپ رفته و فایل این سیستم مدیریت محتوا را دانلود کنید.

توجه داشته باشید این موضوع که شما این فایل را صرفا از سایت اصلی آن دانلود کرده و به سراغ سایت های دیگر نروید، از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که فایل سیستم مدیریت محتوا را از منابعی غیر از منابع رسمی تهیه کنید، به احتمال خیلی زیاد یک فایل دستکاری شده که می تواند بر علیه شما عمل کند و با اهداف خاصی در اختیار شما قرار میگیرد، به دست خواهید آورد که عملا می تواند سایت شما را با چالش های بسیار بدی مواجه کند.

 برای دانلود این سیستم می توانید به سراغ سایت prestashop.com بروید:

گام اول – دانلود فایل پرستاشاپ

 

در اینجا شما با کلیک روی دکمه Get Started به صفحه ای که می توانید این سیستم را دانلود کنید، منتقل خواهید شد. در اینجا شما با پر کردن یک فرم ساده و وارد کردن ایمیل خود و همینطور پذیرش قوانین و مقررات پرستاشاپ می توانید نسبت به دانلود این سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی اقدام کنید.

دانلود فایل پرستاشاپ

 

در صورتی که این فایل را باز کنید، می توانید چند فایل مختلف به همراه یک فایل زیپ اصلی را مشاهده کنید:

محتویات فایل پرستاشاپ

 

این فایل که با نام prestashop در فایل زیپ قرار گرفته است و حجمی حدود ۷۰ مگابایت دارد فایل اصلی ای خواهد بود که ما برای نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین به آن نیاز داریم.

 

گام دوم آپلود فایل پرستاشاپ در هاست

در دومین قدم شما باید فایلی که دانلود کرده اید را در پوشه ای که می خواهید پرستاشاپ را نصب کنید، آپلود نمایید. در صورتی که با نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین قصد دارید صرفا یک سایت فروشگاهی با این سیستم مدیریت محتوا ایجاد کنید، این آپلود باید در پوشه public_html انجام شود و در صورتی که شما می خواهید فروشگاه خود را روی یک زیر دامنه نصب کنید، ابتدا با استفاده از آموزش های ارائه شده در مقاله ساب دامین در دایرکت ادمین یک زیر دامنه ایجاد کرده و فایل خود را در پوشه ای که با نام زیر دامنه شما در پوشه public_html ایجاد شده است آپلود کنید.

برای آپلود شما می توانید کار را با استفاده از اکانت FTP و برنامه های کلاینت آن مانند فایل زیلا که در مقاله اکانت FTP چیست به صورت کامل آن را آموزش دادیم آپلود کرده و یا این که به سراغ فایل منیجر دایرکت ادمین رفته و کار آپولد را مطابق دستور العمل زیر از آنجا انجام دهید:

وقتی که به سراغ فایل منیجر بروید در زیر منوی ناوبری سمت چپ گزینه های مخلفاتی را می توانید ببینید که برای کار کردن با فایل ها وجود دارد:

گام دوم – آپلود فایل پرستاشاپ در هاست

 

 با کلیک روی گزینه Upload File فرمی برای شما نمایش داده خواهد شد که می توانید با استفاده از درگ و دراپ فایل زیپ خود را وارد آن کنید:

انتخاب فایل برای آپلود فایل پرستاشاپ در هاست

 

بسته به سرعت اینترنت شما این آپلود شدن فایل می تواند کمی به طول بینجامد. البته به شما توصیه می کنیم کهب رای حلوگیری از اتلاف وقت خصوصا در فایل های بزرگ بهتر است که این کار را با استفاده از اکانت FTP خود انجام داده و خود را با آپلود های معمولی به دردسر نیندازید. بعد از این که این کار انجام شد لازم است که با نگه داشتن نشانگر ماوس روی فایل زیپ و انتخاب گزینه Extract فایل های درون فایل زیپ را خارج کنید و آنها را به صورت مستقیم در پوشه ای که قرار است عملیات راه اندازی و نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین روی آن انجام شود قرار دهید. دقت داشته باشید که اگر به جز فایل زیپ فایل ها و یا پوشه های دیگری در اینجا قرار داشتند لازم است که آنها را پاک کنید.

تاییدیه اکسترکت فایل پرستاشاپ در هاست

 

بعد از این که عملیات اکسترکت کردن به اتمام رسید فایل زیپ را از این پوشه و از زباله دان پاک کنید تا فضای کمتری را برای شما اشغال کند. بعد از آماده شدن فایل ها نوبت به این خواهد رسید که به ساخت و بررسی یکی از پیش نیاز های اساسی سایت بپردازیم که همان پایگاه داده ای است که سایت با آن کار می کند.

 

گام سوم ساخت پایگاه داده برای سایت

یکی از مهمترین مراحل در نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین ساخت پایگاه داده ای است که شما با استفاده از آن بتوانید کار راه اندازی سایت را انجام داده و سایت شما داده های مورد نیاز خود را در آن ذخیره سازی کند برای این کار لازم است که به سراغ بخش MYSQL Management بروید. شما می توانید از طریق منوی Account Manager به این بخش دسترسی داشته باشید.

گام سوم – ساخت پایگاه داده برای سایت

 

در این بخش شما می توانید تمامی پایگاه داده هایی که روی سایت شما قرار دارد را مشاهده کنید و در صورتی که برای اولین بار به سراغ ساخت پایگاه داده در هاست آمده اید طبیعی است که با لیستی خالی مواجه خواهید شد. در این بخش برای ساخت یک پایگاه داده جدید لازم است که روی گزینه Create New Database که با یک دکمه آبی رنگ مشخص شده است و در بالای کادر پایگاه داده های روی هاست قرار دارد کلیک کنید. با این کار فرم زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

فرم ساخت پایگاه داده برای سایت

 

کاری که در اینجا باید انجام دهید این است که برای پایگاه داده خود یک نام انتخاب کنید. در دو فیلد بعدی هم نام کاربر که می تواند با نام پایگاه داده یکی باشد و همینطور رمزی که برای پایگاه داده در نظر گرفته اید را وارد خواهید کرد. توجه داشته باشید که انتخاب یک رمز طولانی و قوی برای این بخش ضروری خواهد بود و این پسورد یکی از مهمترین پسورد های شما به شمار می آید. بعد از وارد کردن اطلاعات و کلیک روی دکمه سبز رنگ Create Database ساخت پایگاه داده برای شما اتفاق خواهد افتاد و یک پیغام سبز رنگ با مشخصات پایگاه داده ای که ایجاد شده است برای شما به نمایش در خواهد آمد.

تاییده ساخت پایگاه داده برای سایت

 

بعد از انجام این کارها شما می توانید پایگاه داده ایجاد شده را در فهرست پایگاه داده هایی که در هاست خود مشاهده می کنید ببینید. بعد از ساخت پایگاه داده لازم است که برای ادامه مراحل نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین اقدام کنید و می توان گفت که نوبت به این مرحله رسیده است که تنظیمات را از طریق خود سایت انجام دهید.

 

گام چهارم تنظیمات نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

در این مرحله می توان گفت که کار های پس زمینه ای که برای یا نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین لازم بود انجام دهید به صورت کامل انجام شده است و لازم است که به سراغ خود سایت رفته و کار را از آنجا دنبال کنیم. برای این منظور آدرس دامنه سایت خود و یا زیر دامنه ای که قرار است این فروشگاه اینترنتی را نمایش دهد را در مرورگر وارد کرده و اینتر را می زنیم. صفحه ای که شما در اولین برخورد مشاهده خواهید کرد به صورت زیر خواهد بود:

گام چهارم – تنظیمات نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

 

در اینجا شما می توانید به کلیه تنظیماتی که برای نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین نیاز دارید دسترسی داشته باشید. در اولین مرحله لازم است که شما زبان را انتخاب کرده و تعیین کنید که سایت شما باید چه زبانی داشته باشد. از منوی آبشاری ای که در وسط صفحه قرار دارد، گزینه فارسی را انتخاب می کنیم. با این کار زبان صفحه تنظیمات به فارسی تغییر پیدا کرده و گزینه ادامه مراحل در اختیار ما قرار خواهد گرفت:

تغییر زبان تنظیمات نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

 

دقت داشته باشید که ممکن است این تغییر زبان مدت کوتاهی طول بکشد و زبان فارسی باید روی هاست شما به صروت کامل لود شود تا صفحه برای شما به نمایش در بیاید. برای این که به ادامه این تنظیمات دسترسی داشته باشیم روی گزینه بعدی کلیک کرده تا سایت ما را به صفحه ای که قوانین و مقررات استفاده از سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ قرار دارد منتقل کند:

قوانین و مقررات پرستاشاپ

 

با تایید قوانین و کلیک روی دکمه ادامه شما به بخشی منتقل خواهید شد که لازم است اطلاعات مربوط به سایت خود را در آن وارد کنید. در اینجا شما باید عنوان اصلی سایت را وارد کرده و یک حساب کاربری را برای خود بسازید:

اطلاعات سایت

 

بعد از تکمیل این فرم و وارد کردن اطلاعات کاربری ای که می خواهید به عنوان مدیر سایت تعیین کنید، در ادامه مراحل نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین لازم است که اطلاعات مربوط به اتصال پایگاه داده به سایت را وارد کرده و منتظر اتصال درست آنها باشید:

اتصال به پایگاه داده

 

بعد از برقرار شدن اتصال شما می توانید با زدن دکمه بعدی به مرحله ای بروید که در آن فایل های مورد نیاز برای سایت شما روی آن ایجاد شده و سیستم شروع به انجام کار خود خواهد کرد:

تکمیل نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین

 

در این قسمت سیستم شما در حال ساختن و هماهنگ کردن جداول پایگاه داده ای و نصب ماژول های مورد نیاز می باشد که در مورد آنها باید گفت که بسته به این که منابع سیستم شما چه اندازه باشد زمان انجام این کار متفاوت خواهد بود. بعد از این مرحله می توان گفت که کار نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین به صورت کامل به انجام رسیده است.

 

نتیجه گیری

نصب پرستاشاپ در دایرکت ادمین موضوعی بود که در این مقاله به صورت کامل به صحبت در مورد آن پرداختیم و با هم آموزش نصب این سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی را روی هاست دایرکت ادمین بررسی کردیم. در مورد این سیستم مدیریت محتوا باید گفت که پرستاشاپ جزو سیستم های حرفه ای برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی به شمار می رود که می تواند یک فروشگاه اینترنتی سریع، کامل و همینطور کاربردی را در اختیار ما قرار دهد. در صورتی که سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ نتواند نیاز شما برای یک فروشگاه ساز قوی را رفع کند می توانید سری به مقاله نصب اوپن کارت روی دایرکت ادمین بزنید تا به آموزش کامل نصب یک سیستم فروشگاه ساز دیگر روی این هاست دسترسی داشته باشید.

این مقاله برای شما مفید بود؟
بلهخیر

دیدگاهتان را بنویسید

Solve : *
21 × 24 =